Podzielą Polaków na kategorie?

Opublikowano: 03.12.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1008

Wydawało się, że kryzys epidemiczny się kończy, jesteśmy na “ostatniej prostej” i za chwilę nadzwyczajne środki z jakimi żyjemy od marca ubiegłego roku odejdą do historii. Ale jak się okazuje – statystyki zachorowań galopują na całym świecie, a nowy wariant, jaki wykryto w Republice Południowej Afryki zmienia sytuację, gdyż ma on być odporny na dotychczas stosowane środki zabezpieczające. Od kilku miesięcy na Zachodzie Europy wprowadza się stopniowo rozwiązania wykluczające osoby, które nie okażą tzw. “paszportu sanitarnego” z życia społecznego: dostępu do miejsc publicznych, edukacji, a nawet miejsc pracy. Rządowy projekt zmian, który miałby wprowadzić takie zmiany w Polsce, wskutek protestów społecznych nie trafił pod obrady Sejmu, a w to miejsce swoje propozycje regulacji przedstawili posłowie Czesław Hoc i Paweł Rychlik. A nowy wariant rodem z Czarnego Lądu zaowocował kolejnym pakietem ograniczeń w życiu społecznym. Czy stanie się też pretekstem do wprowadzenia dyktatury sanitarnej? O tym w kolejnym odcinku z cyklu “Dokąd Zmierzamy?”. Gościem Kamila Klimczaka będzie prof. Mirosław Piotrowski.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.