Podziękowania za interwencję antymaseczkową w Zamościu

Opublikowano: 19.12.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2550

Pamiętacie głośną interwencję w galerii handlowej w Zamościu, podczas której bardzo nerwowy młody funkcjonariusz mścił się na nieruchomo leżącym i obezwładnionym na podłodze mężczyźnie paraliżując go wielokrotnie paralizatorem bez opamiętania za wcześniejsze uderzenie, póki przypadkowa kobieta nie uświadomiła go, że może go zabić? Otrzymał podziękowanie za opanowanie i profesjonalizm. Nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać, ale na pewno policja nie powinna odbierać pracy kabareciarzom.

 

Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie oraz Prezydent Miasta Zamość podziękowali dzisiaj policjantowi i strażnikowi miejskiemu za wzorowo przeprowadzoną interwencję, podczas której doszło do ataku na funkcjonariuszy. Bezpieczeństwo mieszkańców miasta jest sprawą priorytetową i nie ma przyzwolenia w naszym mieście na łamanie prawa – to wspólny głos Prezydenta oraz Komendanta.

17 grudnia 2021 r. w Urzędzie Miasta Zamość odbyło się krótkie spotkanie w czasie, którego Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk oraz Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie nadinspektor Artur Bielecki podziękowali policjantowi i strażnikowi miejskiemu za działania podczas sobotniej interwencji w galerii handlowej na terenie miasta. W czasie spotkania obecni byli także Komendant Miejski Policji w Zamościu inspektor Wiesław Pawluk oraz Komendant Straży Miejskiej Miasta Zamość Pan Marian Puszka.

Pan Komendant w skierowanych do funkcjonariuszy słowach podziękował za służbę. Podkreślił ich determinację, zaangażowanie i spokój podczas interwencji wobec agresywnego mężczyzny, który dopuścił się czynnej napaści. Dodał, że sytuacja z galerii pokazuje również dobrą współpracę pomiędzy zamojską Policją a Strażą Miejską, która ma wpływ na poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Ta dobra współpraca spowodowała, że ze skierowaną wobec nich agresją poradzili sobie doskonale. Dodał, że osoby łamiące prawo nie mogą czuć się bezkarnie i najważniejsze jest to, aby mieszkańcy czuli się bezpiecznie. Nadinspektor Artur Bielecki podziękowania i wyróżnienia dla funkcjonariuszy przekazał także w imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka.

Pan Prezydent Andrzej Wnuk wyraził podziękowania za pełny profesjonalizm i opanowanie w czasie interwencji. Funkcjonariuszowi Straży Miejskiej podziękował za to, że w sytuacji, kiedy zaatakowany został policjant, zachował się w pełni profesjonalnie. Dodał, że najważniejsze jest to, aby prawo było przestrzegane.

Policjant oraz strażnik obok gratulacji i słów uznania za swoją służbę otrzymali także drobne upominki.

Autorstwo: starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło
Wstęp: WolneMedia.net
Źródło informacji i zdjęcia: Zamosc.Policja.gov.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. adambiernacki 19.12.2021 09:21

  No nie jest to dobry przykład chwalić funkcjonariusza za brak profesjonalizmu i opanowania. Krystianek jest gwiazdą sportową Policji ale nie dlatego to zrobiono. Zrobiono to z polecenia odgórnego i jest to polityczne zagranie. Zadaniem tej pokazówki ma być zastraszenie społeczeństwa, legalizacja bezprawia i mizdrzenie się do niemal buntujących się funkcjonariuszy. Nakaz noszenia szmaty ma pysku jest bezprawiem przypominam. Odbiera nie tylko godność i zdrowie noszącemu ale i prawa obywatelskie a nawet prawa człowieka. Jest rzeczą niezwykle istotną by tego nie nosić ale niestety realna władza ukryta po salonach zagranicznych koncernów wie doskonale, że znaczna część ludzkości to tchórze i nieuki więc naciska na ich maksymalne upodlenie. Upodlenie to nie będzie miało końca co jest oczywiste i logiczne. Sytuacja noszenia kagańca na twarzy niestety prowadzi do ukonstytuowania tzw rządu światowego złożonego z najgorszych psychopatów jakich nosiła ta Planeta skupionych w organizacjach przestępczych dużo groźniejszych niż wszystkie mafie świata razem wzięte. Prowadzi to do kolejno: legalizacji bezprawia, zniesienia praw człowieka, przejęcia praw do wszelkich zasobów, nowego gorszego stukrotnie feudalizmu i selektywnej eksterminacji trwającej w nieskończoność. Przykre to wszystko jednak prawda jest też taka, że to wszystko jako zbiorowość mamy na własne życzenie. Moglibyśmy to zmienić momentalnie ruszając do krwawej i długiej walki zbrojnej aż do wyłapania i zarżnięcia wszystkich koncernowych i bankowych potworków i ich pomiotu. Odpowiedzmy tylko sobie na podstawowe pytanie: Czy jesteśmy śmierdzącymi tchórzliwymi niewolnikami bez godności czy może jednak ludźmi? Faktycznie jak ktoś zwrócił tu uwagę w takich sytuacjach jak ta “interwencja” przydałby się udział społeczeństwa czyli wszystkich ludzi, którzy znajdowali się w pobliżu.

 2. akami 19.12.2021 15:57

  DUCH PRL. Towarzysze przekłuwają porazke w sykces i tak nic nie zmieni faktu ze ci milicjanci to barany. ale człowiek by nie atakowal człowieka bez istotnego powodu, chyba ze zostal juz przeprogramowany i dziala jak bezrefleksyjny biorobot.

 3. kufel10 19.12.2021 17:19

  No cóż … piłka kopana nie jest sportem dla ludzi inteligentnych. Ale fala hejtu się na tego szatańskiego pomiota już wylała, miejmy nadzieję, że beknie za to srogo tak jak i reszta sprzedawczyków i zdrajców.

 4. robcioRR 19.12.2021 22:39

  Nagroda w jadlospisie za zbydlecenie. No brawo! Brawo! SSmani tez tylko wykonywali rozkazy przeciez…….

 5. radical3dom 20.12.2021 08:03

  No tylko czekac kiedy powstanie w Lublinie ruch White Life Matters!

 6. adambiernacki 21.12.2021 08:39

  radical3dom – za dużo tam czarnych i czerwonych

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.