Podróż w czasie Junga Lee Chenga

Opublikowano: 13.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 756

Według pewnych psychologów zjawisko “pętli czasowej” to maind-mirage, który nie powstaje w rzeczywistości, ale tylko w naszym mentalnym postrzeganiu w wyniku hipnotycznego transu. Ale czy na pewno? Stary historyk Ing Ing Shao, postanowił sprawdzić tajemniczą historię chłopca z przeszłości i zagłębił się w studiowanie starożytnych ksiąg przechowywanych w świątyniach. Współpraca z mnichami przyniosła nieoczekiwane wyniki. Chłopiec faktycznie przybył w 1987 roku ze starożytnych Chin do Hong Kongu. Co było siłą sprawczą tego oraz innych zjawisk tego typu?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.