Podręcznik dla zerówki z propagandą multi-kulti

Opublikowano: 29.08.2018 | Kategorie: Edukacja, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 980

“Mamy Kalima, Abrahama, Abdula to Polki. A tatusiowie? Tata Kalima jest z Konga, Abdula z Iraku, a Abrahama z Izraela.” Takich rzeczy uczą się obecnie sześciolatki z zerówki. Przerabianie Polski w państwo multi-kulti rozpoczęło się.

Tekst z czytanki w oczywisty sposób przygotowuje dzieci do życia w społeczeństwie multikulturalizmu. Jednocześnie wskazuje dziewczynkom żeby w przyszłości stały się żonami przybyszów z Afryki, Arabii lub Izraela, co przedstawiono jako nową normę.

Taka indoktrynacja znajduje się w oficjalnie dopuszczonym podręczniku, który musiał uzyskać akceptację Ministerstwa Edukacji Narodowej. Być może taka jest teraz mądrość etapu. W kwestii retoryki obecna polska władza opowiada “ciemnemu ludowi”,że zwłaszcza w zakresie przymusowej islamizacji i promocji multikulturalizmu ma zdanie zupełnie odrębne od poprzedników. Jednak fakty wskazują na to, że jest inaczej.

Do Polski cały czas przybywają imigranci z Azji i jest to robione w tajemnicy. Podobnie w tajemnicy otworzono Polskę na imigrantów z Ukrainy. Skutkiem tego jest ogromna mniejszość narodowa, której jeszcze 10 lat temu w Polsce nie było.

Wygląda na to, że teraz do Ukraińców dojdą przybysze z Afryki, Arabii i z Izraela. Afrykanów i Arabów aż nadto mają na zachodzie i chętnie podzielą się kilkoma milonami inżynierów z Konga i lekarzy z Iraku. Jeśli chodzi o Izrael to jako jego kolonia możemy się pochwalić rekordową ilością polskich paszportów rozdawanych jak ulotki dla wszystkich chętnych w Izraelu.

Jak donosi izraelska prasa w ostatnich latach ilość wydawanych paszportów dla Żydów z Izraela wzrosła w latach 2010-2017 aż o 250 procent. W tym czasie Polska rozdała 20 tysięcy polskich paszportów, co jest równoznaczne z tyloma decyzjami o przyznaniu polskiego obywatelstwa. Prawdopodobnie dla Izraelczyków wartość ma nie tyle polski paszport ile paszport kraju unijnego.

Trzeba by było też zadać pytanie o to czym różni się wojna przed którą uciekał tata Kalima z Konga i Abdula z Iraku od walki, która trwa u taty Abrahama. Trudno nie odebrać tej skandalicznej czytanki dla sześciolatków jako przygotowanie gruntu do ostatecznego zakończenia okresu jednorodności narodowościowej w Polsce.

Niestety oznacza to również, że wraz z tą innowacją dotrą do nas takie zdobycze Europy zachodniej jak płonące po zamieszkach miasta. Liczne gwałty i morderstwa oraz okazjonalne zamachy terrorystyczne. Powstaną też zapewne enklawy poza kontrolą policji, tak jak w wielu miastach europejskich. Skoro na te modernizacje przygotowuje się już sześciolatków oznacza to, że decyzje już zapadły i wkrótce Polacy dostąpią zaszczytu bycia społeczeństwem zachodnim.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. kopydlok 29.08.2018 15:52

  Jeszcze mam i tata, ale jak długo?

 2. Leszek Puszczyk 29.08.2018 22:21

  “Niestety oznacza to również, że wraz z tą innowacją dotrą do nas takie zdobycze Europy zachodniej jak płonące po zamieszkach miasta. Liczne gwałty i morderstwa oraz okazjonalne zamachy terrorystyczne. Powstaną też zapewne enklawy poza kontrolą policji, tak jak w wielu miastach europejskich. Skoro na te modernizacje przygotowuje się już sześciolatków oznacza to, że decyzje już zapadły i wkrótce Polacy dostąpią zaszczytu bycia społeczeństwem zachodnim.”

  To są domysły i hipotezy autora. Na podstawie jednego faktu (podręcznik z multi-kulti) autor wysuwa daleko idące uogólnienia ale czy podaje jakieś dowody na poparcie swojej tezy ?
  Tak podana treść jest mało wiarygodna i nabiera cech dezinformacji czy fake-news jak kto woli.

 3. Fenix 30.08.2018 12:02

  Dlaczego trwa wojna, kto walczy z kim i o co ? Pytają mądre sześciolatki. Wy dorośli z tego wynika, nie jesteście odpowiedzialni . Dlatego nie będziemy rodzić dzieci ! Klonujcie się i zabijacie siebie, nawzajem .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.