Podczas misji Gemini nagrano UFO na orbicie Ziemi

Opublikowano: 06.10.2017 | Kategorie: Nauka i technika, Paranauka, Wiadomości z wszechświata

Liczba wyświetleń: 5

Program Gemini był drugim programem kosmicznym Stanów Zjednoczonych, opracowanym we wczesnych latach 1960., podczas wyścigu ze Związkiem Radzieckim w kosmicznych podbojach. Projekt rozpoczął się w 1965 roku, po tym jak agencja kosmiczna NASA zakończyła swój pierwszy lot kosmiczny – przełomowy projekt Mercury.

Program Gemini, w przeciwieństwie do swojego poprzednika i późniejszej kontynuacji (Apollo), nie wzbudził w opinii publicznej tak dużej euforii, chociaż osiągnięcia w ramach misji miały zasadnicze znaczenie dla rozwoju przyszłych misji i rzekomego lądowania człowieka na Księżycu. Głównym celem misji Gemini było udowodnienie możliwości lotu kosmicznego oraz przedłużenie możliwości pobytu astronautów w kosmosie do dwóch tygodni. W skrócie, projekt Gemini miał pomóc człowiekowi dotrzeć na Księżyc, wylądować na jego powierzchni i bezpiecznie wrócić na Ziemię.

Ponowne zainteresowanie projektem Gemini wzbudziło jedno ze zdjęć, które zostało zrobione w 1966 roku, podczas misji. Jeden z obrazów ukazuje tajemnicze światło po prawej stronie statku kosmicznego, zlokalizowane na ziemskiej orbicie. Poszukiwacze dowodów na istnienie UFO uważają, że na zdjęciu widoczny jest obcy statek kosmiczny. Po powiększeniu obrazu widać wyraźnie, że obiekt latający posiada trzy jasne światła, które są uważane za system napędowy.

Co ciekawe, nawet sam Gordon Cooper, astronauta oraz uczestnik misji Gemini, wypowiedział się na temat wykonanej fotografii w tych słowach: „Uważam, że pozaziemskie statki kosmiczne z innych planet odwiedzają ziemską orbitę, jednak większość astronautów nie chce wypowiadać na temat UFO”.

Nie da się ukryć, że wielu z amerykańskich astronautów wypowiadało się na temat pozaziemskiego życia. Najsłynniejszym z nich był zmarły niedawno Edgar Mitchell który wręcz przewodził części ze środowiska ufologicznego a nawet miał być świadkiem obserwacji ziemskiego pojazdu przez Obcych. Misja Gemini i wykonana na niej fotografia, to kolejny z kolei dowód na to że orbita naszej planety, jest pełna niesamowitych rzeczy.

Autorstwo: Scarlet
Na podstawie:
Źródło: InneMedium.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
maciek
Użytkownik

Kotlety Gemini.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ