Podczas 29. finału WOŚP zebrano ponad 127 mln zł

Opublikowano: 01.02.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1624

„Finał kończymy z wynikiem 127 495 626 zł” – poinformowała fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kilka minut po północy w poniedziałek.

W niedzielę 31 stycznia w całej Polsce, a także w wielu krajach zagranicą, odbył się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczny finał WOŚP nieco różnił się od poprzednich. Wolontariusze z puszkami nosili maseczki i przechodzili szybkie testy na COVID-19.

W tym roku finał WOŚP zorganizowano pod hasłem „Gramy z głową”. Pieniądze zebrane przez wolontariuszy oraz na licznych aukcjach zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcych oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

„To już koniec 29. Finału WOŚP! Było radośnie, pięknie i najważniejsze: byliśmy razem! Nie ma słów, które wyrażą naszą radość, wdzięczność i dumę. Dokonaliśmy dziś rzeczy wydawałoby się niemożliwej” – napisano w mediach społecznościowych.

Fundacja WOŚP poinformowała, że deklarowana kwota na zakończenie finału to 127 495 626 zł.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. hashi 01.02.2021 16:28

    No i co z tego sprzętu jak niemożna się leczyć, bo szpitale są pozamykane.
    I kolejna sprawa te najdroższe sprzęty leżą od lat nieużywane bo niema wykwalifikowanej obsługi. Jedyny kraj w Europie gdzie robi się takie zrzutki a służba zdrowia i tak na końcu rankingów. Aż strach pomyśleć gdzie byśmy byli bez tej akcji, gdzieś koło Ugandy, Kenii.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.