Podcast o piwie – Książęce korzenne

Opublikowano: 03.01.2013 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2101

O polskim słodkim piwie miodowym.

Autor: Mateusz Baniuszewicz
Źródło: Podcast o piwie
Premiera w RWM: 23.12.2012


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. menager7 03.01.2013 19:00

    panie Mateuszu! koncern kompania Piwowarska człon światowego koncernu Saab Miller nie produkuje piwa!przykre ale prawdziwe!wymieniona firma produkuje artykuł piwo-pochodny , bazując na granulacie i uzdatnianiu wody, dodając sztuczne aromaty ! Proszę nie polecać ludziom szkodliwych substancji!wiem co piszę! ten produkt to efekt nowoczesnej technologii produkcji piwa,która nie wiele ma wspólnego z warzeniem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.