Podcast o piwie – Książęce korzenne

Opublikowano: 03.01.2013 | Kategorie: Audycje

Przeczytano 139 razy!

O polskim słodkim piwie miodowym.

Autor: Mateusz Baniuszewicz
Źródło: Podcast o piwie
Premiera w RWM: 23.12.20121 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU: Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

0 wypowiedzi

  1. menager7 03.01.2013 19:00

    panie Mateuszu! koncern kompania Piwowarska człon światowego koncernu Saab Miller nie produkuje piwa!przykre ale prawdziwe!wymieniona firma produkuje artykuł piwo-pochodny , bazując na granulacie i uzdatnianiu wody, dodając sztuczne aromaty ! Proszę nie polecać ludziom szkodliwych substancji!wiem co piszę! ten produkt to efekt nowoczesnej technologii produkcji piwa,która nie wiele ma wspólnego z warzeniem!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.

pl Polski
X