Podatnicy sfinansują globalną kampanie gejowską

Opublikowano: 12.12.2011 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 637

W ramach globalnej kampanii na rzecz powszechnej akceptacji homoseksualizmu administracja Baracka Obamy ustanowiła Globalny Fundusz Równości, którego zadaniem będzie promowanie środowisk homoseksualnych na całym świecie na koszt amerykańskiego podatnika. Fundusz, którego budżet wynosi trzy miliony dolarów, zgodnie z wytycznymi Departamentu Stanu może finansować zagranicznych działaczy politycznych działających na rzecz promocji homoseksualizmu i sprzeciwiających się ustawom definiującym małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, wspierać organizacje gejowskich parad a nawet koncertów gwiazd popierających środowiska LGBT, np. Lady Gagi.

Utworzenie funduszu zapowiedziała w Genewie sekretarz stanu, Hillary Clinton. Określiła go ona mianem wsparcia organizacji działających na rzecz społeczeństwa obywatelskiego. Zadaniami funduszu będzie m.in. wspieranie grup i organizacji feministycznych, szkolenie kadr tych organizacji w ramach korzystania z prawa jako narzędzia walki, zarządzania finansami. Departament Stanu opisuje fundusz jako „publiczno-prywatne partnerstwo” mające działać na zasadzie kooperacji między rządem, firmami, fundacjami i organizacjami działającymi w polu zainteresowań funduszu. Fundusz ma również pełnić rolę ciała monitorującego i zwalczającego przypadki dyskryminacji.

Fundusz w swoich statutowych zadaniach ma płacić za międzynarodowe programy, które „zwiększają świadomość społeczną i dalszy pozytywny dialog na temat homoseksualizmu” oraz wspierać działalność organizacji homoseksualnych w polu kultury. Jak podaje Departament, wziął on udział w organizacji występu Lady Gagi, popowej piosenkarki i adoratorki ruchów LGBT na paradzie gejowskiej w Rzymie w czerwcu bieżącego roku. Jedna z najbliższych doradczyń prezydenta Obamy – Valerie Jarrett – powiedziała, że jest głęboko poruszona aktywizmem piosenkarki na polu promocji homoseksualizmu.

Globalny Fundusz Równości jest tylko jedną z szeregu inicjatyw podjętych przez rząd USA w celu promocji homoseksualizmu na świecie jako ważnego punktu amerykańskiej polityki zagranicznej. Kilka dni temu prezydent Obama wystosował memorandum instruujące zagraniczne placówki dyplomatyczne USA do „zwiększenia wysiłków mających na celu zwalczanie dyskryminacji, homofobii i nietolerancji bazującej na orientacji seksualnej” w krajach w których działają.

Źródło: Autonom


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. fm 12.12.2011 11:14

  Nie zastanawia was, dlaczego akurat z usa idą takie dyrektywy?
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=W5r3HELQBXI

 2. fm 12.12.2011 11:22

  Ten wykład powyżej, to “zeznania” byłego agenta FBI o dosyć wysokiej pozycji, który przez lata prowadził śledztwo w tej sprawie. Mowa o politykach, białym domu, gejach a przede wszystkim pedofilii, czyli: dzieci, programowanie, niewolnictwo i gorsze rzeczy.

 3. mgmg 12.12.2011 14:58

  Co to jest LGBT?
  A co to promocji to czekamy na reklamy w TV. Może nawet o 19:00.

 4. fm 12.12.2011 18:55

  Lesbians, Gays, Bisexuals, Transgenders

 5. memento 12.12.2011 19:09

  Co ma gej do pedofila to nie zrozumiem, chyba tylko to, że każdy ma chętkę na seks…

 6. -chris 13.12.2011 07:20

  jeżeli to tylko 3 mln, to na niewiele wystarczy. 3 mld to co innego. Znaczy – dzieci z tego nie będzie. jedna z metod zejścia do populacji 0,5 mld luda ciemnego.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.