Podatek od przejechanych kilometrów

Opublikowano: 17.05.2023 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 2078

Rządzą nami ekoświry. Chcą nie tylko zakazać samochodów spalinowych w Unii Europejskiej, ale również wprowadzić nowy podatek od liczby przejechanych kilometrów. Jak to wpłynie na ceny paliw i nasze portfele (inflację) – jest oczywiste.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 18.05.2023 07:43

    Auta z paliwem na wodór. UE można zawsze opuścić, pozbywając się ich nakazów i zakazów, UE krajów urzędników bez wyobraźni ,czego sobie i inny życzę. W kraju wystarczy nam unia samorządnych ludzi. UE krajów musi się przeobrazić, w Unię Narodów Europy , współpracujących i wspierających się nawzajem , priorytetem pokój.

  2. Fenix 18.05.2023 08:19

    UE krajów nie załatwia spraw ludzi. UE raczej przeszkadza , nakazami zakazami . Ludzie załatwiają je sami w własnym kraju, zazwyczaj demonstracja na ulicach ,a przez władzę siłą pacyfikowani. I to musi się zmienić. Prawo , władzą ludzi stanowione, nie przez władzę siłą sprawowane, egzekwowane.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.