Poczekajcie i zobaczycie, kto zastąpi Borisa Johnsona!

Opublikowano: 09.07.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1239

Parlamentarzystka sprzyjająca Borisowi Johnsonowi, Andrea Jenkyns, krzyczała do buczącego tłumu na Downing Street po dymisji premiera: „Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. Poczekajcie i zobaczycie!”.

Emocji nie brakowało w czwartek na Downing Street przy dymisji Borisa Johnsona. Oprócz oburzonych ministrów składających rezygnacje jeden po drugim, na ulicy był także tłum, w którym słychać było wydobywającą się z głośników ścieżkę dźwiękową z Benny Hilla. Trafiła ona wraz z relacją dziennikarzy stojących przy parlamencie do czwartkowych programów informacyjnych.

Do śmiechu nie było jednak parlamentarzystce, Andrei Jenkyns, która opuszczając Downing Street po dymisji premiera, wykrzyczała do tłumu: „Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni – poczekajcie i zobaczycie”. Przestrzegając w ten sposób przed tym, co może jeszcze nadejść, a konkretnie przed następcą Borisa Johnsona.

W odpowiedzi część osób z tłumu odkrzyczała posłance: „Wstydź się!”. I jej słowa zostały znowu zagłuszone przez melodię z Benny Hilla, która od wczesnego ranka rozbrzmiewała z głośnika protestującego nieustannie przeciwko Brexitowi 53-letniego Steve’a Braya.

Warto także przypomnieć, że parlamentarzystka, Andrea Jenkyns przed paru laty w Izbie Gmin nie szczędziła krytyki Theresie May i apelowała publicznie o to, aby ją usunąć ze stanowiska premiera. Zapewne tłum, który zebrał się w czwartek na Downing Street, przyznałby zgodnie, że jej czwartkowe ostrzeżenie miało słuszne zastosowanie właśnie przed paroma laty.

Gdy tylko w świat poszły relacje dziennikarzy sprzed parlamentu, w których nie dało się nie słyszeć motywu muzycznego z Benny Hilla, zaczęto dociekać, kto tak naprawdę stoi za tą muzyką. Okazało się, że aktywiście, Stevenowi Bray’owi podpowiedział na odejście premiera puszczenie z głośników właśnie tej melodii aktor, Hugh Grant, również znany ze swojej niechęci do Borisa Johnsona i do Brexitu.

Autorstwo: Paulina Markowska
Źródło: PolishExpress.co.uk

8

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Admin WM 09.07.2022 11:01

  Albo nie potrafi przegrywać, albo faktycznie wie, kto zastąpi Borisa Johnsona.

 2. Venom 09.07.2022 13:27

  Raczej niewoe ,to takie grożenie palcem, ewentualnie znów będą wybory,w UK jest specyficzny kraj,tu pisze się protesty i rząd wysłuchuje narodu,petycja o ustąpienie Borysa była jakieś kilka miesięcy temu ,głosowali ale zostal,już wcześniej chcieli go usunąć,niedbale o swój kraj ,inflacja rośnie i niezadowolenie społeczne ,brak pomysłu na kryzys ,i zastopowanie podwyżwek za energie ,mógł się skoncentrować na kraju podpisywać umowy z Norwegia czy innymi państwami o dostarczenie gazu i enegi zamiast tego ładował pieniądze w Ukrainie i tu rzeczywiście panuje naród a nie premier oto dowod

 3. Venom 09.07.2022 22:01

  Raczej nie wie ,to takie grożenie palcem, ewentualnie znów będą wybory,w UK jest specyficzny kraj,tu pisze się protesty i rząd wysłuchuje narodu,petycja o ustąpienie Borysa była jakieś kilka miesięcy temu ,głosowali ale zostal,już wcześniej chcieli go usunąć,niedbal o swój kraj ,inflacja rośnie i niezadowolenie społeczne ,brak pomysłu na kryzys ,i zastopowanie podwyżwek za energie ,mógł się skoncentrować na kraju podpisywać umowy z Norwegia czy innymi państwami o dostarczenie gazu i enegi zamiast tego ładował pieniądze w Ukrainie i tu rzeczywiście panuje naród a nie premier oto dowod

 4. Venom 09.07.2022 22:01

  *******Raczej nie wie ,to takie grożenie palcem, ewentualnie znów będą wybory,w UK jest specyficzny kraj,tu pisze się protesty i rząd wysłuchuje narodu,petycja o ustąpienie Borysa była jakieś kilka miesięcy temu ,głosowali ale zostal,już wcześniej chcieli go usunąć,niedbal o swój kraj ,inflacja rośnie i niezadowolenie społeczne ,brak pomysłu na kryzys ,i zastopowanie podwyżwek za energie ,mógł się skoncentrować na kraju podpisywać umowy z Norwegia czy innymi państwami o dostarczenie gazu i enegi zamiast tego ładował pieniądze w Ukrainie i tu rzeczywiście panuje naród a nie premier oto dowod

 5. Venom 09.07.2022 22:03

  Prawdopodobnie będzie sunak premierem ,w Polsce dawno już tak powinno być,ale judasz wydał Jezusa za srebrniki

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.