Początek „nowej wspaniałej ery” w Austrii

Opublikowano: 30.01.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2000

Szczepionkowcy nigdy nie zaprzestaną „szczepień” preparatami mRNA.

Christiane Druml, która stoi na czele Komisji Bioetycznej przy kanclerzu Austrii, chce rozszerzyć nakazy szczepień w Austrii. „Obowiązek dotyczący szczepień przeciw COVID-19 może być początkiem nowych wysiłków na rzecz ochrony ludzi przed niepotrzebnymi chorobami, takimi jak odra, krztusiec czy grypa – również w ramach obowiązku szczepień” – powiedziała w wywiadzie. „Społeczeństwo jest bez wątpienia zainteresowane unikaniem niepotrzebnych fal grypy”.

Jest bardzo podekscytowana skojarzonymi szczepionkami mRNA, nad którymi obecnie pracuje Moderna i inne firmy: „W przypadku odry [Druml] (…) nawiązuje do Niemiec, gdzie szczepienie jest już obowiązkowe, a także jest wymogiem w przyjęciu do szkoły i żłobka. Rozprzestrzenianie się odry zostało znacznie ograniczone przez noszenie maseczek” – mówi Druml (to stwierdzenie jest całkowicie bezpodstawne, o ile się orientuję). Może się to jednak szybko zmienić, ponieważ wiele szczepień przeciwko chorobom takim jak odra zostało zaniedbanych podczas pandemii.

Druml broni obowiązku „szczepień” przeciw COVID-19 od 1,5 roku. Jednak zamiast powszechnego nakazu wolałaby „szczepienia” skierowane do konkretnych grup: dla personelu szpitali, domów opieki, szkół, pracowników świadczących usługi osobiste i osób powyżej 55 roku życia. „Zaoszczędziłoby to wiele wysiłku, emocji i polaryzacji” – uważa Druml.

Nigdy nie znudzi mi się pisanie, że bardzo wiele osób na wysokich stanowiskach jest po prostu całkowicie nieświadoma i źle doinformowana na temat tego co się dzieje. A dzieje się tak coraz częściej, w miarę jak przechodzisz od twardych nauk empirycznych do bardziej administracyjnych, politycznie sąsiadujących, pozornych przedsięwzięć, takich jak epidemiologia (która jest wszystkim i niczym) czy bioetyka (która jest wszystkim tylko nie etyką). Choroby takie jak odra, krztusiec i grypa nie są „niepotrzebne”, są nieuniknione.

Od rozpoczęcia eksperymentu masowych szczepień w Austrii odnotowano więcej przypadków SARS-2 niż kiedykolwiek wcześniej (patrz wykres wyżej). Coś jest nie tak z tymi „szczepionkami”, a absolutnie najgorszym możliwym scenariuszem jest umożliwienie szalonym bioetykom wprowadzenia nakazu, aby dzieci otrzymywały ich jeszcze więcej.

Źródło oryginalne: Eugyppius.com
Źródło polskie: Ekspedyt.org


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.