PO żądała pieniędzy od MPK?

Opublikowano: 01.08.2011 | Kategorie: Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 683

Byli prezesi dwóch wałbrzyskich zakładów komunalnych twierdzą, że byli zmuszani do wypłacania z kas swoich firm pieniędzy politykom Platformy.

Pieniądze miały być przeznaczone dla byłego prezydenta miasta Piotra Kruczkowskiego, oskarżanego również o kupowanie głosów w wyborach.

Według prezesów trafiały również na konta innych polityków PO – posłanki Katarzyny Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego.

Kruczkowski miał pojawiać się w biurze MPK żądając wpłat 20, 30 lub 40 tys. zł. W ten sposób Platforma miała zyskać od przedsiębiorstwa około 500 tys zł.

Opracowanie: Piotr Ciszewski
Źródło: Lewica


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. devilan1410 01.08.2011 13:57

  Coraz to nowe informacje o fałszowaniu wyborów, kupowaniu głosów, a rząd bawi się w najlepsze. Przecież oni już dawno powinni siedzieć we więzieniach, a nawet lepiej, latać po obozach pracy.

 2. osanna 01.08.2011 15:04

  Żeby i tam wszystko popsuli, małe popsuje? Na latarnie.

 3. mikumik 01.08.2011 17:56

  Po newsach czuć zbliżające się wybory…

 4. falcon_millenium 01.08.2011 21:10

  Jednym słowem haracz i wymuszanie?

 5. dyzein… 02.08.2011 02:15

  To jest mafia. A wielu z nich chodzi na mafijnej smyczy. Gdyby mafia nie kontrolował mediów, to towarzystwo, już dawno siedziałoby w pudle.
  Media są w stanie, rozbić mafijne układy w rządzie, sądach i prokuraturze, jednak większość właścicieli a prz tym i dziennikarzy, jedzą chlebek z rąk mafii.

 6. jarno23 02.08.2011 08:19

  PO w swoim zywiole.Typowo mafijne dzialanie-wymuszenia i zastraszanie. PO jest jak biblijny POtop wszystko zniszczy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.