Po urazie nagle stał się wirtuozem fortepianu

Opublikowano: 21.09.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 648

Wszyscy znajomi Dereka Amato, którzy na własne oczy widząc kolegę, który gra jak wirtuoz na fortepianie nie byli w stanie uwierzyć w to co widzą i słyszą. Wyglądało to dosłownie jak obraz ze snu, że coś tak bardzo niemożliwego i nieracjonalnego rzeczywiście ma miejsce. Przyjaciele nie wiedzieli jak to możliwe, że Derek, który nigdy w życiu nie grał na fortepianie po wypadku zaczął grać na nim jakby robił to od dobrych kilkunastu lat. Derek Amato w jednym z wywiadów dla Amerykańskiego magazynu naukowego opisywał pewien fenomen, który widzi przed swoimi oczami za każdym razem, kiedy gra na pianinie. To co opisuje zadziwia i zdumiewa biologów i naukowców.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.