Czy po szczepieniach na COVID-19 rodzą się mutanty?

Opublikowano: 10.10.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4035

Muhammed Ali Fatih Erbakan, turecki polityk przynależący do Nowej Partii Dobrobytu, wygłosił publicznie wraz z trzema lekarzami szokujące oświadczenie. Materiał wyemitowano w wielu tureckich telewizjach, więc nie jest to fotomontaż ani żart.

Erbakan powiedział, że szczepienia na COVID-19 to nie są szczepienia, ale terapia genowa, która prowadzi do modyfikacji genetycznych. „Tutaj widzisz dziecko urodzone z ogonem, wadą genetyczną. Oto dziecko ze skórą zwierzęcia. Oto dziecko z czterema nogami i trzema ramionami. Naukowo nazywa się to terapią genową” – stwierdził pokazując przed kamerami zdjęcia zmutowanych noworodków.

Pokazane zdjęcia przedstawiają dzieci z wieloma rękami i nogami, z jednym okiem, lub ciałem całkowicie pokrytym włosami: skórą zwierzęcą.

„Tak więc ta technologia może być również wykorzystywana terapeutycznie, ale może powodować inną skutki i powodować mutacje, takie jak dzieci z ogonami, z czterema nogami i trzema ramionami. To broń, której można użyć!” – powiedział Fatih Erbakan. „Jestem gotowy przedyskutować to z naukowcami. Pokażmy te dane w obecności naszych 83 milionów obywateli. Niech przyjdą ci, którzy się sprzeciwiają, i wezmą to. Mamy dostępne dokumenty i dowody” – dodał.

Oprócz emisji tego materiału w telewizjach, informację rozpowszechniło wiele tureckich gazet głównego nurtu.

Trudno powiedzieć, czy twierdzenia Erbakana są tylko figurą retoryczną, czy też naprawdę dochodzi aż do tak drastycznych mutacji po szczepieniach na COVID-19. Jak do tej pory temat ten w tureckich mediach został wyśmiany i zbagatelizowany.

Na podstawie: Haberglobal.com.tr
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. hashi 10.10.2021 15:57

  Dowódca w mojej jednostce wojskowej na płomiennym przemówieniu stwierdził że szczepionki są zdrowe bo on się zaszczepił i nie wyrosła mu trzecia ręka. No i teraz niech jego dziecko urodzi się z trzecią ręką byłaby to najlepsza kara.

 2. BANDZIORkaq 10.10.2021 19:46

  Ciekawe jak długo jeszcze będzie miał możliwość swobodnego wyrażania swoich poglądów. Ja daję mu tydzień i śmierć w wyniku covid

 3. kufel10 10.10.2021 19:53

  @ hashi
  Powinien mu się urodzić chłopiec “bez lufy”.

 4. MasaKalambura 11.10.2021 06:51

  Dodajmy do tego przypadki zaniku miesiączkowania po szczepionce. Koleżanka mojej żony nie miała owulacji od pół roku po szczepieniu. I nadal nie ma. To bardzo niepokojące.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.