PO-PiS górą!

Opublikowano: 18.09.2020 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 43

PiS ustami pana Suskiego obwieścił urbi et orbi, że „zjednoczona” prawica nie jest już zjednoczona i kto wie, może nawet będą przedterminowe wybory?

Pretekstem jest wyciągnięta przez „naczelnika” jak królik z kapelusza ustawa o ochronie zwierząt futrzanych. To oczywiście bzdet, bo chodzi o zupełnie co innego. Zawsze się obruszałem jak słyszałem z ust pisiorskich sekciarzy, że „naczelnik” to polityczny geniusz. Teraz dochodzę jednak do wniosku, że mieli sporo racji…

Niezrozumiały z pozoru ruch Kaczyńskiego jest bardzo zręcznym wybiegiem. Mówiąc krótko – jak uciec od odpowiedzialności i zrobić Polaków w bambuko? Rząd PiS naobiecywał cuda-niewidy, jakąś małą część nawet zrealizował. No, ale przyszły mroczne czasy „pandemii”, rząd „zjednoczonej prawicy” grzecznie zastosował się do rozkazów ustawiaczy świata i mocno nadwyrężył i tak słabą polską gospodarkę. Prawdziwy kryzys dopiero nadchodzi, teraz mamy jedynie pierwsze sygnały. Nie słyszałem o partii, która chciałaby w takiej sytuacji rządzić.

Do takiego właśnie wniosku doszedł Sam Genialny Strateg i położył projekt pt. „zjednoczona prawica”. Sekciarze i wyznawcy PiSlamu niech się jednak nie trwożą! Żadnych przedterminowych wyborów nie będzie. Będzie rząd mniejszościowy, który „cudem” dotrwa do normalnych wyborów w 2023 roku. Ziści się za to sen PO-PiS. PO wielokrotnie udowodniła, że w sprawach ważnych głosuje zadziwiająco zgodnie z PiS na szkodę Polski. Ostatni raz wczoraj.

Co zyska Kaczyński i jego banda? Przede wszystkim przestanie poczuwać się do jakiejkolwiek odpowiedzialności, no bo przecież są „mniejszościowi”. PO nie będzie absolutnie dążyć do przedterminowych wyborów, bo tylko idiota chciałby rządzić w takich warunkach. Dostaną za to z pewnością jakieś koncesje, w polityce nie ma nic za darmo. Bezkarność za okres swoich rządów przecież już dostali. Będzie doskonała okazja do wycofania się raczkiem z rozbuchanych obietnic wyborczych, przestanie się mówić np. o „repolonizacji mediów” a proces 447 gwałtownie przyspieszy. Ten proces już się zresztą zaczął za rządów PO-PSL grabieżą VAT. PiS przez kilka lat nie PiSnął słowa na temat afery, która działa się na ich oczach. Powód był oczywisty, doskonale wiedzieli gdzie idą te pieniądze i kto je kradnie. Zwykły oszust może ukraść parę milionów, ale nie kilkaset miliardów…

Tak więc przed bandą PO PiS otwiera się piękny czas rządów bez jakiejkolwiek odpowiedzialności. PO swojej siostrzanej partii nie zostawi w potrzebie. Zyskają niezbędny czas na jakąś kosmetyczną reorganizację, bo przecież było wiadomo, że PiS nie będzie rządził wiecznie.

Motłoch zwany dla niepoznaki „suwerenem” potrzebuje bowiem zmian, żeby myślał, że to on decyduje o tym, kto rządzi w Polsce. I dlatego jest traktowany jak motłoch.

Autorstwo: Jarosław Ruszkiewicz
Źródło: Niepodległy.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 6, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Husar
Użytkownik
Husar

Wojna hybrydowa. Kompradorstwo.

Obce ludy zwłaszcza zachodu mają złoty środek na podbój Słowian zwłaszcza Polaków.
Inżynieria społeczna.
Poprzez inżynierię społeczną są wstanie prowadzić z nami wojnę hybrydową.
Polacy zostali tak urobieni, że dziś nawet nie orientują się, że prowadzona jest przeciw nim wojna hybrydowa i rządzą nimi warstwy v kolumn.
Należy dziwić się samym sobie w czasie, gdy większość ludzi ma niby wykształcenie, które powinno zwiększać inteligencję, a zatem zdolności rozumowania i rozpoznawania.
A tym czasem ta tzw “inteligencja” nie odróżnia polskiej racji stanu od niemieckiej czy żydowskiej…
W którym miejscu na osi czasu odzyskaliśmy niepodległość i suwerenność po II wś, że dziś tak beztrosko możemy sobie biegać z głupkowatymi uśmiechami ?
Wolne wybory kiedy miały miejsce ?
Rozgrywają nas poprzez pdostawionych polskojęzycznych tumanów, a my co ?