Po dwóch tygodniach mężczyzna uciekł z Ukrainką z domu

Opublikowano: 23.05.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1267

28-letnia Lorna Garnett opowiedziała w mediach brytyjskich o koszmarze związanym z przyjęciem pod swój dach uchodźczyni z Ukrainy. Jej partner, z którym była przez osiem lat, uciekł z Ukrainką z domu po zaledwie dwóch tygodniach.

Mama dwójki dzieci opowiedziała na łamach dziennika „The Sun”, że jej życie zostało „zrujnowane” po tym, jak wraz z partnerem przyjęła pod swój dach uciekinierkę z Ukrainy. 28-letnia Lorna Garnett zaznaczyła, że miała zastrzeżenia, by wpuścić do swojego domu w Bradford, West Yorkshore, Sofię Karkadym, ale że ostatecznie w odruchu serca zgodziła się na udzielenie kobiecie pomocy. Jednak już po kilku dniach Brytyjka miała zauważyć, że Ukrainka zaczęła nosić w domu „topy z głębokim dekoltem” i że zaczęła się malować czerwoną szminką. Po dwóch tygodniach Lorna nie wytrzymała tych prowokacji i wyrzuciła Sofię z domu. Z tym że, jak się okazało, w ślad za kobietą dom opuścił także jej wieloletni partner Anthony. „Od samego początku skupiła się na Anthonym, zdecydowała, że go pragnie i go sobie zabrała. Po prostu tego nie rozumiem, jak on mógł to wszystko rzucić dla kobiety, którą zna od dwóch tygodni. Życie, które znałam, legło w gruzach” – wyznała zrozpaczona Garnett.

Historia menadżerki IT Sofii Karkadym i ochroniarza Anthonego odbiła się szerokim echem, także poza wielką Brytanią, w tym w Ukrainie. Para opowiedziała nawet o swojej miłości przed kamerami, twierdząc, że po prostu „nie mogą z nią walczyć”. Sofia przebyła długą drogę, by znaleźć się na Wyspach – najpierw z Kijowa dostała się do Lwowa, następnie dotarła do Polski, by potem z Berlina dolecieć do Manchesteru. Kobieta uzyskała wizę z początkiem maja i to właśnie wtedy po raz pierwszy spotkała Tony’ego – swoje gospodarza i wkrótce także chłopaka. Napięcie w domu pojawiło się bardzo szybko, gdy Tony zbliżył się do nowego gościa i gdy Lorna zaczęła podejrzewać, że Sofiia chce czegoś więcej, niż tylko dachu nad głową. Partnerka Tony’ego szybko zauważyła, że kobieta zaczęła się „malować, układać włosy i zakładać koszulkę z głębokim dekoltem w czasie, gdy mężczyzna wracał do domu z pracy”.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk

16

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Admin WM 23.05.2022 08:31

  Wcale mnie to nie dziwi. Z jednej strony wyemancypowane kobiety Zachodu, z drugiej strony ukraińskie kobiety zachowujące się jak Polki pod koniec PRL-u. Na dodatek Ukrainki są przeważnie ładniejsze od Brytyjek.

 2. MasaKalambura 23.05.2022 08:43

  Admin WM
  Z całą Ukrainą uciekł? To błąd ortograficzny w tytule.

  Można usunąć ten wpis po poprawce…

 3. Admin WM 23.05.2022 09:31

  Dziękuję za zwrócenie uwagi na literówkę.

 4. agama 23.05.2022 16:10

  już nie mogli się dogadać na wielożeństwo? XD

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.