Płytkie kontakty dziewcząt

Opublikowano: 08.10.2021 | Kategorie: Społeczeństwo, Telekomunikacja i komputery, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2417

Socjolog młodzieży prof. dr. hab. Barbara Fatyga wyjaśniła w sposób trafny i przekonywujący, dlaczego chłopcy znacznie częściej niż dziewczęta grają w gry internetowe.

Prof. Fatyga stwierdziła na łamach „Gazety Wyborczej”, że: „zaangażowanie w gry wymaga jednak zdobycia jakichś umiejętności, czasu i skupienia”. Tymczasem: „dziewczęta używają sieci, by tworzyć rozległe struktury płytkich, towarzyskich kontaktów. Wzmacniają to lajki – za wygląd, bluzeczkę, makijaż”.

Tym niemniej, prof. Fatyga nie opowiedziała się za tym, by prawa wyborcze ograniczyć jedynie do tej połowy polskiego społeczeństwa, która zdobywa jakieś umiejętności i potrafi się skupić.

Autorstwo: AL
Źródło: Trybuna.info


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.