Plejadanie – obrońcy ludzkości czy oszustwo?

Opublikowano: 13.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1234

O Plejadanach zapewne słyszał każdy z was. Tym słowem określa się rzekome istoty pochodzące z Plejad, czyli najbardziej znanej ludzkości gromady otwartej. Wiek gromady szacuje się na około 100 milionów lat i składa się głównie z młodych i gorących gwiazd. Plejadanie definiują siebie jako kolektyw wielowymiarowych istot duchowych, których misją jest pomoc ludzkości w procesie duchowej transformacji. Czy Plejadanie to istniejąca cywilizacja, czy… pomysł na zarabianie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.