Planują masowy szturm na Strefę 51

Opublikowano: 14.07.2019 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 9

Ponad 800 tys. użytkowników „Facebooka” wyraziło chęć udziału w szturmie na amerykańską bazę wojskową Strefa 51 w Nevadzie. Chcą oni uwolnić ukrywanych tam kosmitów.

Baza wojskowa Strefa 51 w amerykańskim stanie Nevada od dawna kojarzy się w świadomości społecznej z teoriami spiskowymi dotyczącymi pozaziemskich form życia. W filmie z 1996 roku „Dzień niepodległości” baza jest laboratorium, w którym przeprowadzane są eksperymenty na kosmitach, ale prawdziwej jej przeznaczenie nie jest znane.

Amerykańskie władze potwierdziły jej istnienie w 2013 roku. Jest to jeden z najlepiej chronionych obiektów w USA.

„Spotykamy się w miejscu turystycznym Alien Center Strefy 51 i koordynujemy nasze wyjście” – napisali organizatorzy. Aktualnie ponad 800 000 osób zadeklarowało swój udział w wydarzeniu, a kolejne ponad 720 000 internautów jest nim zainteresowanych. Akcję zaplanowano na 20 września 2019 roku.

Organizatorzy proponują też uczestnikom, aby biegli „jak Naruto, by wyprzedzić kule”, naśladując bohatera japońskiej anime „Naruto”, który biegał z założonymi rękoma do tyłu i pochyloną głową.

Na podstawie: Facebook.com
Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 1,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Crash
Użytkownik
Crash

Jeżeli faktycznie przybyło by 800 tysięcy ludzi, to armia usa nie obroniła by strefy 51 przed takim szturmem tylko garnizonem tej bazy. Druga sprawa to że nawet po zdobyciu terenu zewnętrznego, bez cięzkiego sprzętu oraz ladunków wybuchowych nie dostaną się do schronów podziemnych. A to da Armi usa czas na wysłanie posiłków i stłumienie atakujących. Inicjatywa bzdurna. Ale pokazuje jaka głupota siedzi w głowie ludzi iż ci myślą że faktycznie US Army przetrzymuje tam kosmitów.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

To jest przecież teren wojskowy, na który wstęp wzbroniony. Jak naruszą zakaz to grozi im zastrzelenie. Od dobrobytu w pupach się przewraca i tyle!