Plandemia – indoktrynacja

Opublikowano: 08.08.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2410

Jeden z najważniejszych dokumentów roku 2020. Film rewelacyjnie porusza większość elementów związanych z tematami programu szczepień, rolą WHO, Billa Gatesa, Tedrosa Adhanoma, Anthonyego Fauci i innych. Film ten zagłębia się w mechanizmy propagandy mediów głównego nurtu, pokazuje jak giganci technologiczni z Doliny Krzemowej wpływają na nasze umysły. Jak wielka farma i inne agencje niszczą nasze zdrowie. Ten film Mikki Willisa łączy te wszystkie punkty w jedna całość i wyświetla niesamowity obraz powiązań i interakcji systemu globalnego nadzoru nad ludzkością.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. najzwyklejszy 08.08.2021 16:29

    Wszystko o czym film zrealizowany na początku roku 2020 już zostało potwierdzone, udokumentowane. Proponuję obejrzeć coś jeszcze, film z roku 2012 o planowaniu tego co dziś, plan z roku 2012 zrealizowany w ponad 50% dziś tj. sierpień roku 2021, i tego co ma nastąpić jutro. Adres strony:
    http://www.infoekspres.pl/2020/12/02/checkmate-to-humanity-szach-mat-dla-ludzkosci-ostrzezenie-8-lat-przed-fikcyjna-pandemia-covid-19/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.