Plaga mini butelek

Opublikowano: 02.12.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1215

Indonezja jest drugim po Chinach krajem na świecie odpowiedzialnym za zanieczyszczenie wód oceanicznych plastikiem. Organizacje ochrony środowiska, które zbierają i analizują odpady gromadzące się na plażach (i nie tylko), jako głównego winowajcę wskazują mini-butelki produkowane przez Danone. Francuska marka, pomimo swoich zobowiązań, pozostaje głównym trucicielem na tym obszarze.

Źródło: Arte.tv


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. pikpok 02.12.2023 11:36

    Kolejnym problemem jest grafen! Ten to dopiero robi spustoszenie w organizmie, a jest powszechnie stosowany.
    https://sbc.org.pl/Content/275338/praca_doktorska_Marta_Dziewiecka.pdf

  2. pikpok 02.12.2023 16:19

    Ogólnie dostępne są pasty i smary grafenowe, a i w lekach podobno czasem bywa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.