Płacą ofiarom „szczepionki” do 120 000 GPB

Opublikowano: 03.09.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1505

Władze brytyjskie wdrożyły nowy program dający rekompensatę tym, którzy zostali „zaszczepieni” na COVID-19, a teraz są okaleczeni lub martwi. Po agresywnym wciskaniu pięciu dawek zastrzyków na osobę, rząd Wielkiej Brytanii oferuje teraz kwoty do 141 000 dolarów za obrażenia, które wywołały.

Jedna z takich osób, 48-letnia Vikki Spit. Zachorowała około osiem dni po podaniu szczepionki AstraZeneca, która jest wytwarzana przy użyciu technologii wektorów wirusowych, w przeciwieństwie do technologii mRNA (messenger RNA). Uważa się, że Spit jest pierwszą Brytyjką, która skorzystała z systemu odszkodowań za szkody poszczepienne (VDPS). „VPDS przekaże obywatelom Wielkiej Brytanii wolną od podatku kwotę w wysokości do 120 000 funtów, czyli prawie 141 000 dolarów”, pisze Natalie Winters dla „The National Pulse”. „W ramach tego programu szczepionki na około 20 chorób kwalifikują się do płatności, a archiwa strony internetowej brytyjskiego rządu pokazują, że COVID-19 został dodany między listopadem 2020 r. a lipcem 2021 r.”.

Aby skorzystać z programu osoba musi udowodnić, że szczepionka, w tym przypadku na COVID-19, doprowadziła do „poważnej niepełnosprawności”. „Może to być upośledzenie umysłowe lub fizyczne i będzie oparte na dowodach medycznych od lekarzy lub szpitali zaangażowanych w twoje leczenie” – wyjaśniają wytyczne składania aplikacji. Brytyjski rząd definiuje „poważną niepełnosprawność” jako co najmniej 60-procentową niepełnosprawność.

Według brytyjskiego rządu członkowie rodzin chorych lub zmarłych mogą również złożyć wniosek w ich imieniu. „Możesz również ubiegać się o tę płatność w imieniu osoby, która zmarła po tym, jak doznała poważnego obrażenia po pewnych szczepieniach” – czytamy w instrukcji. „Aby złożyć wniosek, musisz zarządzać ich majątkiem”.

Według danych National Health Service (NHS) Business Services Authority, które zajmuje się VDPS, do maja 2022 r. złożono i otrzymano 1681 wniosków dotyczących zastrzyków na COVID-19. „W oparciu o aktualne ramy czasowe, gdy dokumentacja medyczna zostanie wysłana do oceny, oczekujemy, że w większości przypadków uzyskamy wynik od niezależnego rzecznika medycznego w ciągu 12 tygodni” – podał rzecznik.

Program jest podobny do Narodowego Programu Odszkodowań za Uszkodzenia Poszczepienne w Stanach Zjednoczonych, prowadzony przez Administrację Zasobów i Usług Zdrowotnych (HRSA). Różnica polega na tym, że Amerykanom, którzy doznali obrażeń w wyniku zastrzyków na chińskiego wirusa, nie oferuje się żadnej rekompensaty, ponieważ tamtejszy rząd uznaje te preparaty wyłącznie za „bezpieczne i skuteczne”.

W rzeczywistości korporacje szczepionkowe są chronione przed wszelką odpowiedzialnością za urazy i zgony wynikające z ich trucizn. W najlepszym razie – jeśli jesteś Brytyjczykiem – możesz otrzymać na pociechę skromną, ryczałtową sumę pieniędzy. „Nowy program wynika z kontrowersji dotyczących wadliwej skuteczności szczepionek na COVID-19, a także ogromnych konfliktów interesów między przedstawicielami farmaceutycznymi a politykami forsującymi nakazy dotyczące szczepień” – dodaje Winters. „Rządowe agencje zdrowia pomogły również ukryć dane z testów szczepionek na COVID-19, które po opublikowaniu sugerują, że szczepionki nie zapewniają takiego samego poziomu odporności, jak to reklamowano w Białym Domu i mediach głównego nurtu”.

Liczba zgonów z jakichkolwiek powodów wśród osób w wieku 18-64 lata wzrosła w zeszłym roku co najmniej o 40 procent.

Źródło zagraniczne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.