PiS za żywnością z robaków

Opublikowano: 04.03.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Wideo

Liczba wyświetleń: 3406

Lista tematów: Niemcy odpowiadają Błaszczakowi (01:01), PiS za żywnością z owadów (06:03), podwyżka dla szefa policji, który miał wypadek z granatnikiem (10:45).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Aaron Schwarzkopf 04.03.2023 12:12

  Ad temat nr 2 – Rządzą nami szaleńcy.

 2. akami 04.03.2023 21:33

  17 brutto a drugie tyle w dodatkach i premiach, co najmniej. Mniej jak 20 na rękę to w Polin członkowie reżimowych służb to nie biorą za bezrefleksyjne wykonywanie poleceń swoich azarskich braci.

 3. MasaKalambura 05.03.2023 03:28

  2. Jako kraj chrześcijański wszyscy słyszeliście zapewne opowieści o Zaglądających w Przyszłość, o Prorokach rozmawiających ze Źródłem całości, i jej Końcem, jej trwaniem i nieistnieniem. Ze Wszechmogącym i Nieograniczonym a Ograniczającym.

  Oni mieli w jadłospisie mączkę z szarańczy suszonej w Słońcu w miodzie z mlekiem.
  Oraz Mannę.

  Owady roślinożerne są zatem koszerne, a więc i halal, zatem również spożywający wieprzowinę zapewne od tego się nie pochorują. A może im jaka wizja przyszłości i prawdziwa senna się wyśni, bądź w trakcie i na jawie uwidzi.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.