PiS odwołał Wszystkich Świętych!

Opublikowano: 31.10.2020 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1588

Polski rząd wprowadza nowe restrykcje wymierzone w obywateli. Po odwołaniu Wielkanocy właśnie odwołano Wszystkich Świętych. Wczoraj premier Mateusz Morawiecki ogłosił, że do poniedziałku zamknięte będą wszystkie cmentarze.

Decyzja rządu PiS powoduje, że Polacy nie będą mogli odwiedzić grobów swoich. Tak dotkliwej restrykcji nie było nawet za czasów stanu wojennego. Zakaz odwiedzania cmentarzy wprowadzono w tym samym czasie, gdy po polskich miastach przetaczają się hordy zwolenników aborcji.

Można mieć pewność, że ta sama policja, która jest bezsilna w przypadku protestów lewicy, będzie bardzo gorliwie bronić cmentarzy przed ludźmi, mimo, że nie kwapiła się do obrony kościołów atakowanych przez wściekły tłum. Premier Morawiecki publicznie stwierdził, że nie chce interweniować.

Covidowi eksperci, jak profesor Krzysztof Simon z wrocławskiego szpitala zakaźnego na ulicy Koszarowej, był łaskaw zauważyć w ciągu dwóch tygodni najpierw, że pełne cmentarze to skrajne niebezpieczeństwo, a potem, że lewicowe masowe protesty to nie jest duże zagrożenie, bo wszyscy mają maski. Na tym etapie rządowej epidemii nikt już nie zawraca sobie głowy takimi detalami jak logika wypowiedzi.

Jest to naprawdę dziwne, że Polacy nie dostrzegają tego dwójmyślenia, które wprost sugeruje, że skoro policja może nie reagować na protesty skupiające setki tysięcy ludzi, to albo oznacza to, że zagrożenia nie ma, albo władzy zależy na dużej ilości zachorowań i bierność służb porządkowych ma głębszy sens poza obawą o klangor z zagranicy.

Zamiast ogarnąć protesty postanowiono zastosować zasadę – silni wobec słabych, słabi wobec silnych – i przystąpiono do tresury staruszków. Ciekawe czy Jarosław Kaczyński znowu zakpi sobie z nas wszystkich jadąc na groby bliskich w myśl zasady „mój ból jest większy niż twój”.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
robi1906
Użytkownik

Cmentarze są chyba komunalne?, z tego co wiem.
Premier to może zamknąć swój kibel, ale nie może swej woli narzucać samorządom. Artykuł niżej o Przemyślu i usłyszałem że Przemyśl będzie miał otwarte cmentarze decyzją Bakuna.

Dawid
Użytkownik
Dawid

Nie podoba mi się to wszystko, strajki wszystko fajnie, ale zobaczcie, że oni robią to specjalnie, specjalnie wszystkim dobijają gwóźdź do trumny, widać, że mają w tym jakiś plan, tylko jak go teraz ludzie wykorzystają, to mnie martwi.

Collega
Użytkownik

“Krzysztof Simon z wrocławskiego szpitala zakaźnego na ulicy Koszarowej, był łaskaw zauważyć w ciągu dwóch tygodni najpierw, że pełne cmentarze to skrajne niebezpieczeństwo, a potem, że lewicowe masowe protesty to jest duże zagrożenie, bo wszyscy mają maski. ” – chyba zabrakło słowa “nie” 😏

kozik
Użytkownik
kozik

Teraz (nie)rząd będzie bohatersko odkupować kwiaty od handlarzy-za pieniądze podatników.
Małe cmentarze na wsiach są nadal otwarte i nikt nie robi problemów. W mieście zamknięte na kłódkę.