PiS nas przewiezie

Opublikowano: 02.01.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1935

PiS kombinuje przy wyborach. Nie tak bardzo, jak chciałoby, bo chciałoby pewnie, żeby głosowanie odbywało się tylko na jedną listę wyborczą – oczywiście Zjednoczonej Prawicy.

Po to, żeby wygrywała jak niegdysiejszy Front Jedności Narodu. Władza nie zdecydowała się też na zmienianie granic okręgów wyborczych. I to nie dlatego, żeby nie chciała, ale stąd, że przysłani przez Orbana specjaliści wyliczyli, że partii Kaczyńskiego niewiele by to dało.

Ponieważ jednak nie jest tak, że PiS nie zrobi nic, to wykoncypowano, jak ściągnąć do urn wyborczych tych, którzy na partię władzy byliby skłonni głosować. Znaczy chorych, starych i takich, którym TVP wmówiła, że lepszej władzy niż pisowska nie ma na całym świecie. Dlatego urny będą stały pod kościołami i w ogóle wszędzie, żeby każdy mógł do nich pobiec i wybrać Kaczyńskiego i spółkę.

Ba, i ja załapałem się na pisowskie udogodnienie. Jako świeżo upieczony 60-latek będę mógł zażyczyć sobie podwózki do punktu wyborczego. I odwózki też. W związku z tym zamierzam polecieć na polskie wybory do Argentyny, a właściwie do Ziemi Ognistej. Ponieważ najbliższy punkt do głosowania będę miał w Buenos Aires, to polska ambasada będzie musiała – w zgodzie z nowym prawem – przewieźć mnie przez ćwierć kontynentu.

Dzięki głupocie PiS będę miał więc zagraniczną wycieczkę za darmo.

Autorstwo: Tadeusz Jasiński
Źródło: Trybuna.info

11

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. woma123 03.01.2023 01:19

    😃

    I trzymam cię za słowo, że to zrobisz !

    PS.
    I ja za 20 dni przekracze magiczną granicę 60

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.