Wszystkie służby wejdą ci na konto w banku!

Opublikowano: 25.11.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 834

Tajemnica bankowa znika! Państwo totalitarne tworzone jest pełną gębą, z każdym dniem pracują nad coraz groźniejszymi dla wolności i prywatności obywateli przepisami. Mówili, że tylko Urząd Skarbowy będzie mógł zaglądać na nasze konta bankowe, a teraz pracują już nad tym, by te same uprawnienia otrzymały wszystkie służby – sądy, ABW, wywiad, kontrwywiad, straż miejska, policja, Żandarmeria Wojskowa, ABW, Straż Graniczna itd. System informacji finansowej będzie obejmował nie tylko informacje o naszych oszczędnościach w bankach, ale nawet o zawartości skrytek depozytowych! Teraz wyobraźcie sobie, co zrobi władza z takimi informacjami i możliwościami, gdy ktoś jej podpadnie. I politycy nic nie mogą z tym zrobić, ponieważ wymaga tego dyrektywa UE. W praktyce chodzi o totalną inwigilację i kontrolę obywateli, aby można było w finale odbierać/blokować mu pieniądze. Zgodnie z planami Nowego Porządku Świata po Wielkim Resecie.

Źródło: YouTube.com

13

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Krisnow 25.11.2022 12:17

  Gdyby ci wszyscy posłuszni idioci którzy fanatycznie i z uwielbieniem korzystają z elektronicznej formy płatności, przejrzeli na oczy i od nowa zaczęli płacić gotówką to sytuacja zgoła by się odmieniła. Wystarczy żeby w krótkim czasie kilka milionów ludzi wybrało kasę z banków i większość korporacyjnych cwaniaczków miałaby duży problem.

 2. X3na 25.11.2022 12:55

  Drodzy Rezylianie – czas najwyższy przestać być rezylientnym i wyciągnąć środki z konta, z pracodawcą podpisać umowę o wypłatę na konto (wciąż pozwala na to KP i jest to obowiązkowe po jednostronnym oświadczeniu woli). Konta zlikwidujcie.

  POKAŻCIE, ŻE GOTÓWKA JEST WAŻNA zanim wprowadzą CBDC i uczynią was do końca niewolnikami.

  Każdy, kto teraz trzyma środki na koncie, używa blika i innych tego typu rozwiązań jest “pożytecznym idiotą” zgadzającym się na usunięcie gotówki i zwiększenie inwigilacji!

 3. replikant3d 25.11.2022 19:10

  ,,X3na,, To na nic…pełne odmóżdżenie już jest. Zwłaszcza młodzi bardzo dobrze przyjęli cyfrową ,,tresurę,, finansową…oni nie zrezygnują z tej ,,wygody,,….

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.