Piłkarz trafił z boiska do szpitala z powodu zatrzymania serca

Opublikowano: 17.12.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2051

Drużyna Luton Town przeżyła dramatyczne chwile podczas meczu z Bournemouth, gdy obrońca Tom Lockyer doznał zatrzymania akcji serca na boisku. Mecz został w związku z tym przerwany, a Lockyer został natychmiast przewieziony do szpitala w trybie pilnym.

Niezwykle przykra sytuacja rozegrała się we wczesnej fazie drugiej połowy, kiedy Lockyer zasłabł na boisku w starciu z Bournemouth. Szybka reakcja ratowników medycznych i zespołów medycznych obu drużyn doprowadziła do udzielenia pomocy upadłemu obrońcy. Menadżer Luton Town, Rob Edwards, dołączył do wysiłków na boisku, zachęcając zawodników do ustąpienia miejsca i później wyrażając swoje emocje łzami, podczas gdy klaskał tłumowi za kontynuowanie dopingowania mimo trudnych okoliczności.

Luton Town wydało później oficjalne oświadczenie, aktualizując stan zdrowia Toma Lockyera. W oświadczeniu potwierdzono, że Lockyer doznał zatrzymania akcji serca na boisku, ale był responsywny w chwili, gdy został przetransportowany na noszach. Klub wyraził wdzięczność za szybką reakcję medyczną obu drużyn i ujawnił, że Lockyer otrzymał dalszą pomoc wewnątrz stadionu.

Aktualizacja przyniosła ulgę kibicom, zapewniając ich, że Lockyer jest w stabilnym stanie i otoczony przez rodzinę. Klub wyraził wdzięczność za wyrazy wsparcia i troski od kibiców, podkreślając wagę jedności w trudnych chwilach.

Początkowe oświadczenie Luton Town podziękowało kibicom za nieustające wsparcie podczas sytuacji awaryjnej na boisku i przeprosiło przybyłych za nieuniknione przerwanie meczu. Następna aktualizacja była jakby latarnią morską nadziei, wskazując, że Lockyer otrzymuje niezbędną opiekę i że klub będzie informował kibiców o dalszych postępach w sytuacji. W miarę jak społeczność piłkarska okazuje solidarność Tomowi Lockyerowi, incydent stanowi surowe przypomnienie o nieprzewidywalnej naturze sportu i ważności przygotowania do radzenia sobie z sytuacjami awaryjnymi na boisku.

Opozycja antyszczepieniowa twierdzi, że do niczego takiego nie dochodziło przed wprowadzeniem szczepień przeciwko COVID-19.

Drużyna Luton Town nazywana jest także Kapelusznikami (Hatters), z uwagi na jej historyczne związki z przemysłem kapeluszniczym, z którego słynie miasto Luton od połowy siedemnastego wieku.

Źródło: Brytol.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. LichoNiespi 17.12.2023 13:19

    Dobrowolnie byc moze dobrowolnie pod przymusem azeby nie stracic dochodowej pracy przyjal/przyjol ten cudownom szzypawke to teraz ma to na co zasluzyl.

  2. kufel10 17.12.2023 14:26

    Kolega interesuje się poważnie tym debilnym sportem, w jego opinii w ostatnich 2 latach takich przypadków było wielokrotnie więcej i w jego opinii możemy mieć absolutną pewność co jest tego przyczyną.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.