Piłkarz Christian Eriksen reanimowany na boisku!

Opublikowano: 13.06.2021 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1308

Od 11 czerwca kibice piłki nożnej nie tylko z całej Europy, ale i świata, emocjonują się turniejem, który z powodu pandemii COVID-19, został przesunięty o rok. Jednak wydarzenia z meczu Dania-Finlandia, mogą sprawić, że zmagania najlepszych graczy Starego Kontynentu, nie będą już cieszyć. Nic nie zapowiadało tego, co wydarzyło się pod koniec pierwszej połowy meczu pomiędzy Danią a Finlandią.

https://www.youtube.com/watch?v=cujE1rDGKEE

Dania, uchodząca za „czarnego konia” całego turnieju przeważała, tworząc sobie kilka dogodnych okazji bramkowych. W trakcie pierwszej połowy było sporo starć, po których sędzia był zmuszony przerywać grę. Bramki jednak nie padały i wszystko wskazywało na to, że po pierwszych 45 minutach, będzie 0:0. Nagle na murawie doszło do dramatycznego wydarzenia.

Lider reprezentacji Danii i zawodnik Interu Mediolan – Christian Eriksen, zemdlał. Kamery zarejestrowały, że nie doszło do kontaktu z fińskim zawodnikiem, nie było więc mowy o faulu. Piłkarz po prostu biegł i w pewnej chwili upadł na murawę.

Okazało się, że doszło do zatrzymania akcji serca i konieczna była reanimacja. Zszokowani zawodnicy obu reprezentacji, trenerzy oraz kibice, w przerażeniu, ze łzami w oczach, obserwowali rozwój sytuacji. Służby medyczne reanimowały co najmniej kwadrans. Potem zawodnika zniesiono na noszach. Według najnowszych informacji, akcja serca Christiana Eriksena została przywrócona, ale rokowania są niepewne. Zawodnik został przetransportowany do szpitala.

Szefowi duńskiego związku piłkarskiego, udało się porozmawiać z samym piłkarzem, po tym, gdy jego stan się poprawił. Na prośbę Eriksena mecz został dokończony, ale zakończył się niespodziewanym zwycięstwem Finlandii, 1:0.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

Usupełnienie „Wolnych Mediów”

Po zdarzeniu padły zapytania, czy piłkarz był szczepiony na tę COVID-19. IndianExpress.com pisze, że według dyrektora Interu Mediolan nie był szczepiony.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

12
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aida
Użytkownik

Zdarzenie to stawia pod znakiem zapytania także cały turniej Euro 2020. Bo obojętnie jak potoczy się ta sprawa, zarówno kibicom, jak i piłkarzom, może odechcieć się uczestniczenia w tym “wielkim święcie sportu”.

Bo co? Bo piłkarz był reanimowany? Bez przesady…

kufel10
Użytkownik
kufel10

A kogo to obchodzi. Przecież to zwykły stańczyk. Pełkarzyki podskakują po łące ku uciesze klasy robotniczej, grup 500-plus, leni kanapowych i mopsiarzy. Czy taki człowiek czegoś dokonał w życiu, pomógł komuś? Nie on tylko podskakuje, żeby dać tanią rozrywkę wyzej wymienionym. Oj reset i depopulacja są konieczne ;)

Aida
Użytkownik

Kufel10
po co dorabiać jaką ideologie do rozrywki, rozrywka to rozrywka, jeden lubi mecze, drugi lubi kino, trzeci relaks przy łowieniu ryb.

robi1906
Użytkownik

A ty Aido co lubisz?.

robi1906
Użytkownik

Zanim mi Aida odpowie, powiem wam coś.
Pooglądałem teraz taki film jak “Serbska rubież”, ruski film propagandowy jak najbardziej, ale z ważnym przesłaniem “anty-Jelcynowskim”.

Ruscy wam się nie dadzą CHAZARSKIE sucze: syny i córki.

a teraz Aido możesz klepotać te swoje lafiryndowate zapytania.

robi1906
Użytkownik

“Afera żyrardowska”, kilka godzin temu dowiedziałem się, że Wałęsa to był tylko kolejny parobek, On, nie był pierwszy.

Fabryka w Żyrardowie, odbudowana zaraz po 1 pierwszej wojnie, doinwestowana i nowoczesna, zostałą oddana przaz ministra przemysłu i handlu Kucharskiego, który umarł po wojnie w biedzie i zapomnieniu (bym to napisał ku przestrodze, ale te padliny wogóle o niczym nie mają pojęcia także, o myśleniu o przyszłości).

“W roku 1923 po “negocjacjach” oddał Bousackom fabrykę za sumę 3580 dolarów, co było równowartością 0,73 procent wkładu państwa polskiego w odbudowę tej fabryki.

Cud, cud za cudem, a wy wszyscy poliniacy myślicie, że żydzi są tacy wszechmogący???.
Nie, i nie, to tylko te padliny poliniackie oddają wszystko, łącznie z własną duszą żeby im tylko służyć.
Kucharskiemu zarzucano że za ten przekręt wziął w łąpę milion franków szwajcarskich, przypomnę, zdechł w biedzie i zapomnieniu.

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Czy on się czasem ostatnio nie zaszczepił?

Fenix
Użytkownik
Fenix

Musieli się zaszczepić na Euro 2020/21

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Robi Aida lubi szydełkować, a ty żydożreć.
Każdy ma swoje igrzyska.

robi1906
Użytkownik

Owszem, jestem.
Dla tych co chcą zrozumieć na czym ten cały cyrk polega powinni zrozumieć a cielęta do zarżnięcia niech dalej pozostają cielętami.

Rabują nas od tysiaca lat i mam to gdzieś czy jakiś “muzułmanin” będzie mi tu robił podśmiechujki z tego że o tym mówię.

Podczas i po “wielkiej rewolucji francuskiej” zamknięte zostały kościoły oprócz oczywiście Synagog, 50 lat pózniej za “wiosny ludów” gdy znów krew się lała strumieniami to żadna spośród 140 posiadłości francuskich baronetów Rotszyldów nie została obrabowana, ani jedna.

To był oczywiście prztyczek do Aidy zakochanej w Atosie i w jego opowiastkach o tym jak to będzie cudnie gdy obalą Macrona. Wszystko juz w historii było, rewolucje też.
Tylko, że cielęta nic nie rozumieją.

A ty “muzułmaninie” Maskalamburo też rechoczesz jak mówię o Systemie?, to znów pokaż jak tańczysz z kuzynami

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Robuś, wiem że ciężko to pojąć, ale swym żydożarciem taki taniec właśnie TY z nimi odbywasz. Albo inaczej, oni tańczą a ty grasz…

https://www.youtube.com/watch?v=ejeoYibAQ4A&ab_channel=Rafa%C5%82Otoka-Fr%C4%85ckiewiczRafa%C5%82Otoka-Fr%C4%85ckiewicz