Pijany Ukrainiec zabił dla zabawy pawia

Opublikowano: 23.06.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2398

Pijany Ukrainiec w Czerniowcach zabił dla zabawy pawia. Poniższy film jest nadzwyczajnie brutalny. Oglądasz na własne ryzyko.

Na nagraniu widać jak uchodźca z Ukrainy pod wpływem alkoholu z wielką radością i śmiechem zabija biednego ptaka uderzając nim wielokrotnie o ziemię, jakby to była zabawka.

Polskie media głównego nurtu nie interesują się sprawą. Jedyna reakcja – usuwanie nagrania z sieci.

Ciekawe, co o wydarzeniu myślą inni Ukraińcy i aktywiści na rzecz praw zwierząt?

Źródło wideo: CW24.tv

27

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. shkshk 23.06.2022 11:25

  I ta dzicz niczym z afryki teraz się rozlała na Polskę? Ciekawie się zapowiada przyszłość…

 2. sga 23.06.2022 11:32

  Na ukrainie tez sa obroncy zwierzat, mam nadzieje ze go namierza :)))

 3. andi170 23.06.2022 12:19

  Tym ukraińcem też by tak trzeba było zrobić a główny nurt ścieków medialnych to propagandową szczekaczka antypolska.

 4. agama 23.06.2022 13:19

  lewacy coś z tym zrobią? nie powinien przypadkiem bronić swojego kraju zamiast biedne zwierzęta mordować? Powinno się upubliczniać wizerunki i adresy takich ścierw

 5. Foxi 23.06.2022 19:56

  “Operator pawia” wpisuje się w ogólne tendencje lansowane na tych bagnach społeczno etnicznych. Wzór do naśladowania dla tych istot z bagien – (podobno ogłoszony niedawno świętym?) Stepan B. – już w młodości intensywnie dręczył koty. Dlatego, w moim rozumieniu tego zagadnienia “operator pawia” wpisuje się w ten bagienny nurt energetyczny i choć jest to przykre, jest on na swoim miejscu. Ta kraina nie na darmo jest nazywana epicentrum zła. Tam wszystko jest na odwrót. Moim życzeniem jest by społeczeństwa w całej Europie uświadomiły sobie wreszcie, z kim mają do-czynienia.

  Proszę odnaleźć i zobaczyć film z państwowej telewizji, nagrany w dniu poprzedzającym katastrofą w Czarnobylu. Na tym filmie widać jak te bagienne istoty poprzebierane za diabły maszerują pod transparentem “czort z nami” I nie udajmy, że nie widzimy jak to się rozwija i rozpełza po świecie. A czort z nimi.

 6. kufel10 24.06.2022 01:03

  Pewnie jego tate polskie dzieci wiązał w “wianek” wiadomo gdzie i kiedy.

 7. Kaczor3333 24.06.2022 09:04

  Tego pana trzeba szybko wsadzić w tego Opla i odesłać na linie frontu w pierwszej lini. Póki zapał do walki mu nie zgaśnie. I kolegów również aby nagrywali “Gieroja” podczas zmagań.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.