Pigułka na COVID-19 firmy Pfizer w każdym domu!

Opublikowano: 03.10.2021 | Kategorie: Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1977

Jakie atrakcje czekają nas w przyszłym roku w związku z pandemicznym szaleństwem? Z pewnymi sygnałami, polityczno-medialno-medyczna sitwa (P-M-M-S) już zaczyna nas oswajać. Nie zdziwmy się, jeśli przyszły rok upłynie pod znakiem cudownych leków na COVID-19.

Niemal od początku „pandemii” mówiło się o lekach, które okazywały się skuteczne w leczeniu covid-19. Amantadyna, inwermektyna – to najbardziej znane. Gdy tylko znaleźli się lekarze, którzy stwierdzili, że mają efekty w leczeniu, zaraz pojawiali się ulubieńcy mediów, tacy jak Simon, Horban czy Gut, którzy dezawuowali owe leki, przestrzegali przed nimi, straszyli pacjentów, a lekarzy o odmiennym zdaniu, obrażali.

Ośmieszanie sprawdzonych leków nie było przypadkowe, po prostu P-M-M-S, prowadzona na łańcuchu przez koncerny farmaceutyczne, musiała zadbać o to, by nie zepsuć swoim mocodawcom świetnie zapowiadającego się biznesu szczepionkowego. Tak też się stało. Co prawda badania nad amantadyną ponoć się w Polsce rozpoczęły, jednak jak dotąd – mimo początkowo pozytywnych wyników – brak jest ostatecznego rezultatu, zaś opinie przedstawicieli P-M-M sitwy (Niedzielski, Simon itp.) Możemy się tylko domyślać dlaczego… Otóż nie tak dawno temu firma Pfizer ogłosiła, że pracuje nad lekiem na covid-19. Również wczoraj w mediach należących do P-M-M sitwy pojawiła się informacja, że inna firma Merck&CO ogłosiła sukcesy w tym zakresie. Jej eksperymentalne pigułki przeciw COVID-19 „zmniejszyły liczbę hospitalizacji i zgonów o połowę w grupie osób, które zakaziły się koronawirusem SARS-CoV-2 biorących udział w testach lekarstwa”. Jak czytamy w „Rzeczpospolitej” „koncern chce wkrótce zwrócić się do Federalnej Agencji Żywności i Leków (FDA) i regulatorów w innych częściach świata z wnioskami o zatwierdzenie pigułek do użycia. (…) Jeśli lek zostanie zatwierdzony do użycia, amerykańska administracja chce zakupić 1,7 mln dawek tego lekarstwa. Merck jest w stanie wyprodukować 10 mln dawek do końca roku”.

Mamy więc kolejny wyścig. Wielkie koncerny widząc, że temat „szczepionek” powoli zaczyna się wypalać, a przykład Izraela pokazuje ich kompromitujący brak skuteczności, uznały, że trzeba wymyślić coś innego. Możemy być pewni, że już wkrótce zasypywani będziemy namolnymi zachętami sprawdzonych „ekspertów” z kręgów P-M-M-S, z Simonem, Horbanem, a w ślad za nimi – Niedzielskim, Morawieckim itp. na czele, którzy będą się prześcigać w stręczeniu nam cudownych pigułek firmy Pfizer, czy innych koncernów.

Izraelski prof. Shmuel Shapira, którego opinię na temat sytuacji szczepionkowej w Izraelu niedawno publikowaliśmy, otwarcie przyznaje, że gdy wystąpił z propozycją wyprodukowania własnej szczepionki, która uniezależniłaby Izrael od koncernu Pfizer, wówczas napotkał na olbrzymie bariery biurokratyczne i polityczne. Podobnie u nas – badania nad skutecznością amantadyny trwają, jednak nic nie posuwa się do przodu. Bo nie ma prawa.

„Pigułka na COVID-19 firmy Pfizer w każdym domu!” – czy nie takie będzie hasło 2022 roku? Politycy, aktorzy, lekarze, sportowcy, dziennikarze, piosenkarze i inne sprzedajne persona już niedługo, z uśmiechami na twarzach, stręczyć nam będą nowe cudowne specyfiki… „A najlepiej pigułka wsparta o szczepionkę!!! Tak, tak… Dla dobra swojego i twoich bliskich” – będzie zachęcał w kolejnym spocie, wynajęty przez min. Niedzielskiego rozradowany Cezary Pazura.

Autorstwo: Psz
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.