Pieśń wojenna ISIL zabrzmiała w niemieckim metrze

Opublikowano: 11.01.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 690

Siedmiu mężczyzn intonowało pieśń wojenną Państwa Islamskiego i próbowało rekrutować pasażerów w kolejce U-Bahn w Berlinie.

Berlińska policja prowadzi śledztwo w sprawie grupy islamistów, którzy w metrze nawoływali do wsparcia Państwa Islamskiego. Świadkowie mówią, że śpiewali islamską pieśń, mówili po arabsku i wręczali ulotki o PI. Policja sprawdza nagrania z monitoringu. Rzecznik policji powiedział, że te wystąpienia „wspierały organizację terrorystyczną”.

Mężczyźni wkonywali pieśń “Jihad Nashid”, będącą wezwaniem do wojny, w sposób zgodny z ortodoksyjnymi muzułmańskimi zasadami zabraniającymi muzyki. W Państwie Islamskim muzyka jest zakazana, ale śpiewanie a capella jest dozwolone.

Obecnie w Niemczech na wolności jest wielu radykalnych islamistów. W samym Berlinie jest co najmniej 670 salafitów, członków radykalnej sekty, która chce narzucić konserwatywne islamskie wartości całemu światu. Według niemieckich władz ponad połowa z nich to agresywne jednostki, a wielu jest zwolennikami Państwa Islamskiego.

Władze podjęły ostatnio kroki, żeby ograniczyć niektóre wolności religijne fanatyków. Policja zamknęła radykalny meczet w Badenii-Wirtembergii, w którym zbierano pieniądze dla ISIL i w którym modliła się jedna piąta wszystkich znanych niemieckich dżihadystów, którzy wyjechali walczyć po stronie Państwa Islamskiego. Ośrodek islamski w wizytowali radykalni kaznodzieje salafici. Nieruchomość została przejęta przez państwo, nie wiadomo jednak czy dokonano jakichś aresztowań.

Autorstwo: Grażyna Jackowska
Na podstawie: Breitbart.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. hashi 11.01.2016 10:04

  Muzułmanie mają w Niemczech 1 milionową potencjalną armie, granat migracyjny który rozrywa od środka. Teraz tylko czekać na transporty z bronią i zacznie się rzeź niewiniątek.

 2. sandvinik 11.01.2016 11:03

  @hashi
  takie z nich niewiniątka jak z ukrainskiego prawego sektora pacyfiści.

 3. adambiernacki 11.01.2016 11:21

  Dobrze jak jajek nie maja niech giną. Ja nie widziałem takiego bisurmana nawleczonego nigdzie. No to jest jak jest.

 4. Komzar 11.01.2016 11:57

  Jeden przepis rozwiązał by problem w jeden dzień. Wystarczyło by wprowadzić dekretem (bez wcześniejszego ostrzegania), że od teraz za każda głowę ciapatego państwo od ręki wypłaca 10tys EURO.
  Na drugi dzień udzie byli by bogatsi i spokojniejsi. 🙂
  Jak widzicie dla chcącego nic trudnego. 😛

 5. agama 11.01.2016 12:05

  poprawność polityczna pozwala im szkalować tylko Polaków, o islamskich terrorystach i gwałcicielach, których karmią z własnych kieszeni złego słowa nie można powiedzieć

 6. rumcajs 11.01.2016 13:21

  Agama, oni szkaluja nie tylko polaków, ale także swoich obywateli, którzy maja odwage myslec, inaczej niz władza chce , aby mysleli. Mysle, że obecna opozycja niemiecka, powinna bacznie ovserwowac to co sie teraz u nas dzieje, bo zapewne te same srodowiska co w Polsce, w niemczech tez zorganizuja ” KOD-y’, i inne bojówki majace chronic “niemieckie wartości i demokracje….” Nasz “KOD”, to nie jest nasz Polski twór, a miedzynarodówki korporacujno-neoliberalnej, zatem tak jak szkalowali wegry, beda szkalowac nas, i kazdy kraj , który bedzie miał czelnośc im sie przeciwstawic. Nasz przykład pokazuje, że po sukcesie węgrów, pójcie podobna droga naszego kraju pod przywództwem nowego rzadu, spotyka tak skomasowany atak, bo my to juz 2 po węgrzech państwo, wymykające z okreslonego nam “kanału”, a na dodatek jesteśmy duzo wiekszym państwem niz węgry, i o zdecydowanie wiekszym potencjałem.
  Chichotem histori, może byc, że bedziemy pomagac patriotom niemieckim w obronie własnego państwa, bo jak oni zechca wybrać władze , które beda chciały pójść droga węgier, i nasza, to w niemczech rozpocznie sie wojana domowa, oczywiście sponsorowana przez odpowiednich ludzi, i kto wie, czy obecni “emigranci” nie będa szli w pierwszym szeregu za pieniądze sporosza, i innych “sponsorów”, ucząc niemców “demokracji”…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.