Pierwsze kroki na polskiej ziemi

Opublikowano: 05.04.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1548

3 kwietnia na lotnisku w Warszawie “znaleziono” trzy dziewczynki, które Szwecja uznała za zaginione. Były ze swoim ojcem, który w tym tygodniu porwał je z muzułmańskiej rodziny zastępczej, której szwedzki sąd oddał jego dzieci pod opiekę. Polski sąd z kolei zdecydował w środę, że dziewczynki zostaną przy ojcu. Ten od razu po zatrzymaniu na granicy złożył wniosek o status uchodźcy.

Dzieci i ojciec są już bezpieczne. W rozmowie przed kamerą mówią o tym, że chcą teraz jedynie spokoju i bardzo cieszą się, że mogą w końcu wszystkie razem być ze swoim ojcem.

Najważniejsze jest to, że Polska zachowała się porządnie i nie wyda dzieci Szwedom. Wczoraj polski sąd obronił rosyjskie dzieci przed władzami kraju Unii Europejskiej. Bo Unia Unią, ale są jakieś granice lojalności wobec innych unijnych krajów, w których dobro dziecka i rodziny jest, jak dla nas Polaków, pojmowane w sposób niezrozumiały. W kraju, w którym co chwilę obecna władza podkreśla wielkie znaczenie wartości rodzinnych, sąd nie mógł postąpić inaczej.

Dziewczynki bardzo dobrze czują się w Polsce, a najstarsza, dwunastoletnia Sofia, zna już jedno polskie słowo – Uwaga! Twierdzi, że wszędzie je u nas widzi.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Bardzo dobrze się stało. Przydało by się też utrzeć nosa tym szwedzkim pracownikom odbieraczom dzieci – czy to nie podchodzi pod definicję nękania? Kodeks karny?