Pierwsze kroki na polskiej ziemi

Opublikowano: 05.04.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1660

3 kwietnia na lotnisku w Warszawie “znaleziono” trzy dziewczynki, które Szwecja uznała za zaginione. Były ze swoim ojcem, który w tym tygodniu porwał je z muzułmańskiej rodziny zastępczej, której szwedzki sąd oddał jego dzieci pod opiekę. Polski sąd z kolei zdecydował w środę, że dziewczynki zostaną przy ojcu. Ten od razu po zatrzymaniu na granicy złożył wniosek o status uchodźcy.

Dzieci i ojciec są już bezpieczne. W rozmowie przed kamerą mówią o tym, że chcą teraz jedynie spokoju i bardzo cieszą się, że mogą w końcu wszystkie razem być ze swoim ojcem.

Najważniejsze jest to, że Polska zachowała się porządnie i nie wyda dzieci Szwedom. Wczoraj polski sąd obronił rosyjskie dzieci przed władzami kraju Unii Europejskiej. Bo Unia Unią, ale są jakieś granice lojalności wobec innych unijnych krajów, w których dobro dziecka i rodziny jest, jak dla nas Polaków, pojmowane w sposób niezrozumiały. W kraju, w którym co chwilę obecna władza podkreśla wielkie znaczenie wartości rodzinnych, sąd nie mógł postąpić inaczej.

Dziewczynki bardzo dobrze czują się w Polsce, a najstarsza, dwunastoletnia Sofia, zna już jedno polskie słowo – Uwaga! Twierdzi, że wszędzie je u nas widzi.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Stanlley
Użytkownik

Bardzo dobrze się stało. Przydało by się też utrzeć nosa tym szwedzkim pracownikom odbieraczom dzieci – czy to nie podchodzi pod definicję nękania? Kodeks karny?