Pierwsza szczepionka nie zadziała, ale druga tak?!

Opublikowano: 14.10.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1662

Bill Gates mówi, że świat nie wróci do normy, dopóki „wielu ludzi” nie weźmie drugiej „superskutecznej” szczepionki na koronawirusa, która powstanie dopiero za wiele lat. Gates powiedział NBC, że sytuacja nie ulegnie odwróceniu, dopóki nie osiągniemy „Zero COVID-a” – całkowitej eliminacji wirusa na całym świecie, co jest najwyżej postawioną poprzeczką jaką wyznaczono wobec jakiejkolwiek innej choroby w historii świata.

„Jedynym sposobem, w jaki całkowicie wrócimy do normalności, jest posiadanie, może nie pierwszej generacji szczepionek, ale ostatecznie szczepionki, która jest super skuteczna i którą przyjmuje wielu ludzi, i że choroba zostaje wyeliminowana w skali globalnej” powiedział Gates. „Od tego momentu możemy wreszcie zająć się wszystkimi problemami, które powstały – w edukacji, zdrowiu psychicznym – i zacząć budować na nowo w pozytywny sposób” dodał.

Przewidywania założyciela Microsoftu, co do tego kiedy życie wróci do jakiegokolwiek pozoru normalności, wydają się być coraz bardziej ponure. W zeszłym tygodniu podkreśliliśmy prognozę Gatesa, że ​​„najlepszym scenariuszem powrotu do normalności byłby koniec 2021 r.”, którą to datę podał z zastrzeżeniem, iż „Nadal nie wiemy, czy te szczepionki się udadzą”.

Wielu podejrzewa, że ​​pandemia koronawirusa jest wykorzystywana przez elity w celu przeprowadzenia „wielkiego resetu”. Oznacza on zniszczenie kapitalistycznego systemu na korzyść gospodarki „Nowego Zielonego Ładu”, co doprowadzi do masowego wstrząsu gospodarczego.

Sieci informacyjne, takie jak CNN, wydają się nalegać na to, aby „nowa normalność” stała się trwałym elementem życia, a ich redaktor ds. bezpieczeństwa międzynarodowego, Nick Paton Walsh, zapewnił, że ​​obowiązkowe noszenie masek stanie się „permanentne”, „stanie się częścią życia”, a opinia publiczna musi się „z tym pogodzić”. W zeszłym miesiącu Bill Gates powiedział, że każdy, kto kwestionuje prawdziwy program walki z koronawirusem lub szczepionkę na COVID-19, jest „szalonym teoretykiem spisku”.

Autorstwo: Paul Joseph Watson
Źródło oryginalne: PrisonPlanet.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 7, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

Ten gudłaj stosunkowo niedawno twierdził, że 640KB pamięci RAM w komputerach PC jest wystarczająca. Wiemy że to nieprawda. Dlaczego więc miałbym wierzyć w jego bzdety nt. szczepionek?

Barney
Użytkownik
Barney

Przespał również internet, o czym sam wspominał.
Dla mnie fakt, że ludzie wogóle słuchają go jest NIESAMOWITY!

Totalne zjeb. mózgu.