Pieniądze są w bankach nie są bezpieczne

Opublikowano: 07.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2040

W cyberprzestrzeni toczy się niewidzialna wojna, gdzie FBI ostrzega przed cyberprzestępcami wykorzystującymi aplikacje P2P do kradzieży pieniędzy, a PKO BP bije na alarm dotyczący fałszywych emaili.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. paragraf22 07.11.2023 22:36

    Rośnie kolejne pokolenie informacyjnego lękowego luźnego stolca na wysokim C z treścią w stylu: “Wróbel zabił się o latarnię” i półgodzinnym trajkotaniu banałów o tym, gdzie w tym czasie byli rodzice tych, co tą latarnię postawili !!!! Oczywiście tytuł zawsze musi być o maksymalnej wartości, najczęściej zupełnie nieadekwatny do treści, które muszą być przyjazne dla YT.

    Można nie oglądać oczywiście zamiast krytykować, ale uważam, że obniża to loty Wolnych Mediów do których wracam od lat.

    Jeszcze lepszym czarodziejem łasym na lajki jest gość z zieloną poświatą. No nie da się tego strawić przez godzinę, co chłop zrozumiał w prostej informacji, którą sobie gdzieś wygrzebał i którą to informację zaraz wyjaśni przestraszonym jeszcze bardziej dzieciom na poziomie dla nich zrozumiałym.

    Czy na prawdę brakuje w sieci mądrych i doświadczonych ludzi, którzy robią to na odpowiednim poziomie? Chyba nie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.