Pielęgniarka zabiła „z litości” dwie osoby

Opublikowano: 28.05.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2213

Stan Pensylwania w USA. Pielęgniarka Heather Pressdee zabiła dwie osoby i usiłowała zabić trzecią. Kobieta twierdzi, że zrobiła to wszystko z litości.

40-letnia Heather Pressdee pracowała jako pielęgniarka w Quality Life Services w Butler w stanie Pensylwania. Kobieta została oskarżona o zamordowanie dwóch osób i usiłowanie zamordowania trzeciej poprzez dotkliwe poranienie.

Śledczy ustalili, że Pressdee dopuściła się następujących przestępstw: zabójstwo, usiłowanie zabójstwa, napaść kwalifikowaną, zaniedbanie osoby wymagającej opieki i lekkomyślne narażenie na niebezpieczeństwo.

„Postawione w tej sprawie zarzuty pokazują, że doszło do bezdusznego znęcania się przez zawodową pielęgniarkę nad niezwykle bezbronnymi pacjentami. Jak wskazują zarzuty, były to umyślne i celowe działania, popełnione przez opiekuna, któremu powierzono opiekę nad tymi ofiarami” – podkreślał Michelle Henry, prokurator stanu Pensylwania (Fox News).

Kobieta twierdzi, że nie zrobiła niczego złego i ma usprawiedliwienie dla swojej zbrodni. Uważa, że kierowała nią litość. Kobieta wiedziała, że trójka pacjentów – 55-, 83- i 73-latek – mieszkali w złych warunkach. Wszyscy trzej zamieszkiwali mieszkania w pokojach z jedną wspólną łazienką.

Kobiecie serce się krajało, gdy widziała ich biedę, więc stwierdziła, że humanitarniej będzie ich zabić zastrzykiem z insuliny.

Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. niecowiedzacy 29.05.2023 01:32

    No proszę jaki wzór uczciwości i dobrego serca. Ukaranie jej pomoże dla zamordowanych ludzi jak umarłemu kadzidło. Kary śmierci nie ma ale może chociaż tą litościwą w dyby by zakuć do końca życia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.