Petycja do Andrzeja Dudy ws. wyjścia Polski z UE

Opublikowano: 12.03.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 477

“UE nie rozwiązała żadnego z podstawowych problemów w Polsce, a wręcz przeciwnie – powoduje upadek i powolną śmierć naszego państwa” – podkreślają autorzy petycji do prezydenta RP Andrzeja Dudy i apelują o przeprowadzenie referendum w sprawie wyjścia z UE. Ich zdaniem „UE jest antychrześcijańska, promuje dewiacje i zabijanie nienarodzonych dzieci oraz eutanazję, UE jest antydemokratyczna, europosłowie nie mają rzeczywistej władzy a prawdziwi rządzący nie są wybierani w drodze wyborów”.

W petycji wyliczono powody wyjścia z UE. Wśród negatywnego wpływu Wspólnoty na Polskę wymieniono zadłużanie, które doprowadziło do wyprzedaży majątku narodowego, przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i o mały włos doprowadziło do sprzedaży lasów. “Polskie rolnictwo i rybołówstwo zostało zniszczone poprzez nałożone limity, zakazy oraz nakazy. Zniszczone zostały także cukrownie, a potężne połacie polskiej ziemi i jezior liczone w tysiącach hektarów zostały wykupione przez obcy kapitał” – argumentują autorzy.

Dodają, że około miliona Polaków zostało naciągniętych na kredyty we frankach szwajcarskich, podatki są coraz wyższe i skutecznie tłamszą polską przedsiębiorczość. Ich zdaniem UE „nieustannie wydaje wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki”. “Przeznaczono nam rolę niewolników a nie partnerów, zabiera nam się naszą wolność i suwerenność” – podkreślają autorzy petycji. Nie zgadzają się też na to, by „niemieccy politycy typu Schulz, Juncker czy Marnix Norder ubliżali Polsce i Polakom oraz ingerowali w sprawy wewnętrzne Polski tworami typu komisja wenecka!”.

I dalej: „Jesteśmy suwerennym i samodzielnym narodem za którego wolność i niepodległość walczyło 35 pokoleń naszych przodków!”. Ponadto – jak podkreślono w apelu — UE zmusza Polaków do przyjmowania milionami obcych kulturowo i niebezpiecznych wyznawców islamu, w tym morderców i terrorystów. W związku z tym prezydent Andrzej Duda powinien zarządzić przeprowadzenie referendum w sprawie wyjście Polski z UE.

Petycję, którą znajdziecie TUTAJ, podpisało już ponad 7 tys. osób.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. ZIWK 12.03.2017 09:45

  Nie jesteśmy na samotnej wyspie, tylko w środku kontynentu, a nasz kraj ma liczne powiązania handlowo-finansowe z reszta świata, głównie właśnie z UE
  Jak nie UE to co – ZBiR, czy suwerenna polityka wg. wzorca Korei Północnej?

  Bo w dzisiejszym świecie mały samotny kraik NIC nie znaczy – będzie tylko polem do robienia przekrętów na wielką skalę i blotką w grze wielkich sił.\

  Jeszcze tylko tow. Warszczykowskij usłyszał z Kremla rozkaz – wyprowadzać Kraj Nadwiślański z UE – “matuszka Rossija” przygarnie go do swojego serca, a dzięki przejęciu najlepszych obywateli zacznie znów rozwijać gospodarkę Syberii.

 2. lboo 12.03.2017 10:26

  @ZIWK: “„matuszka Rossija” przygarnie go do swojego serca, a dzięki przejęciu najlepszych obywateli zacznie znów rozwijać gospodarkę Syberii.”

  Oni sobie rozwiną Syberię, my w ciągu kilkudziesięciu lat odbudujemy sobie infrastrukturę, gospodarkę rolnictwo pobudujemy mieszkania. Zmieni się system i znowu zachód będzie mógł żywić się przez 30 lat naszym wyprzedawanym majątkiem. Może to nie jest takie głupie, wszystkim się opłaci. Problem tylko taki że pasożyt na ten czas odbudowy musiałby znaleźć sobie innego żywiciela.

 3. sandvinik 12.03.2017 10:37

  @ZIWK
  nikt Ci nie każe tego podpisywać. swoją drogą jak już robisz dyskusje to skomentuj podstawy do zrobienia petycji a nie ideologie budujesz-ideologie to miał komunizm-teraz mamy liberalizm europejski więc fakty, Panie Kolego, tylko fakty.

 4. Abaddon 12.03.2017 13:02

  TAK dla niepodległości. Nie ma nad czym dyskutować. Podpisałem i tyle.

 5. rumcajs 12.03.2017 13:45

  Panowie. Moim zdaniem unia nam jest potrzebna w takim samym stopniu, jak MY unii. O wyjściu raczej nie powinno byc mowy, ale podpisy mozna zbierac, i nagłasniac to, aby eurokratom pokzacą, że nie jestesmy za taka unia jaka nam siłowo chca wprowadzic, i dalsze “robienie nam dobrze”, faktycznie może zakończyc sie wyjsciem.
  Na wyjściu z uni stracilibyśmy my, ale duzo więcej zachód…. Zatem połączcie jazgot anty[polski z najmniejszymi nawet działaniami w kraju majacymi podnieśc zarobki, poziom życia, utrudnianie wprowadzania innowacyjności w gospodarce, jazgot przeciwko repolonizacji prasy, repolonizacji sektora bankowego. Te sektory służą do kolonizowania kraju, i ogłupiania polakó, w interesie uniokratów, i lewactwa. Ci co pisza, że trzeba rozpocząc od postawienia kraju gospodarczo maja 1000% racji. Wuedza o tym tez lewacy, i wszelkimi metodami staraja sie temu przeszkodzic, kazdemu polskiemu rzadowi!!! Bo słaba ekonomicznie POLSKA to łatwy dla nich “żer”, i wieksze uzaleznienie od unii, a zatem i niemoznośc prowadzenia własnej narodowej polityki, z wyjściem z uni włącznie.

 6. Wędrowny 12.03.2017 18:13

  Niemal niczego tutaj nie potrzebujemy z zewnątrz. Z tego co mamy w ziemi, w morzu i w ludziach możemy zbudować właśnie samotną, ale dostatnią, a nawet może bezpieczną wyspę.

 7. brzeszczot 12.03.2017 18:46

  Rosja zaciera ręce z radości:)jeszcze tylko durnie wyjdą z NATO i hyc!znów jesteśmy Krajem Przywiślańskim…Wiem,że fajnie wyjść z Unii też mnie denerwuje ale chociaż w pewien sposób hamują w Polsce ten fanatyzm katolicki i Polska musi przestrzegać pewnych praw człowieka.Wyobraźcie sobie co będzie jak nikt nie będzie patrzył motłochowi,który jest przy korycie na łapy…Wychodzi się z Unii jak jest się silnym państwem a nie bidokami gdzie panuje feudalizm i katolicko-postkomunistyczne mafie!I co Kaczyński podpisał Traktat Lizboński a teraz niby pis miałby wyjść z Unii?I sprzeciwić się Wiecznemu Prezydentowi?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.