Pentagonu w 2019 r. ujawni nowe informacje o UFO

Opublikowano: 25.12.2018 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3123

Zeszłoroczne ujawnienie istnienia projektu AATIP, którego celem było badanie przypadków obserwacji niezidentyfikowanych obiektów nad amerykańską przestrzenią powietrzną, było jednym z ważniejszych zdarzeń dla społeczności ufologicznych. Całkiem niedawno, dowódca projektu ogłosił, że ujawnione dotąd sprawy to dopiero początek, a amerykańskie wojsko planuje ujawnić większą liczbę niezwykłych obserwacji. I to już w 2019 roku!

Gdy w social mediach zaczęły pojawiać się nagrania z niezwykłymi obiektami zarejestrowanymi przez amerykańskich pilotów myśliwców, jasne stało się, że tamtejsze wojsko, ma coś do ukrycia. Nikt nie spodziewał się jednak, że kolejne przypadki tego typu zdarzeń udokumentowane przez AATIP zostaną ujawnione już w 2019 roku. Luis Elizondo, dawny dowódca projektu, ogłosił to podczas niedawnego wywiadu z dziennikarzem Georgem Knappem.

Zgodnie z jego wypowiedzią, dane na temat śledztw prowadzonych przez tą komórkę zostaną udostępnione z poszanowaniem prywatności ludzi, którzy byli w nie zaangażowani. Dodał przy tym, że projekt dysponuje dużą liczbą nagrań podobnych obiektów z lat 1940., 1950. i nawet końcówki XX wieku. Mowa tu nie tylko o obserwacjach ze Stanów Zjednoczonych, ale praktycznie z całego świata.

Wiele wskazuje więc na to że 2019 roku, będzie bogaty w tego typu ogłoszenia. Czy oznacza to, że rząd USA wreszcie przyzna się do swoich rzekomych kontaktów z przedstawicielami obcych cywilizacji? Najprawdopodobniej nie ma na co liczyć w tej kwestii. Niemniej jednak wiele wskazuje na to, że archiwa AATIP mogą być jednym z ważniejszych źródeł danych na temat UFO z ostatnich lat.

Autorstwo: M@tis
Ilustracja: Comfreak (CC0)
Na podstawie: Lasvegasnow.com
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.