Penis na niebie!

Opublikowano: 19.11.2017 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1071

Piloci, którzy przy użyciu samolotów US Navy, zostawili na niebie ślad przypominający penisa, zostali zawieszeni w swoich obowiązkach przez dowództwo marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych.

Ponad dwa tysiące mieszkańców hrabstwa Okanogan mogło dostrzec na niebie kształt przypominający męskie genitalia, który został zrobiony przez grupę pilotów marynarki wojennej pilotujących samolot US Navy. Jeden ze świadków zdarzenia napisał na Twitterze: „To najbardziej doniosłe zdarzenie, jakie miało miejsce w Omak. Penis na niebie!”

W sprawie głos zabrali również dowódcy pilotów, którzy napisali w oświadczeniu: „Zachowanie załogi było całkowicie nieakceptowane i sprzeczne z podstawowymi wartościami marynarki wojennej. Zawiesiliśmy członków załogi i prowadzimy obecnie szczegółowe dochodzenie w tej sprawie”.

US Navy oświadczyła również, że rysowanie penisa na niebie nie ma żadnej wartości treningowej i przeprosiła za „nieodpowiedzialny i niedojrzały akt” wszystkich, którzy „poczuli się urażeni tym nieakceptowanym zachowaniem”. Nie podano do publicznej wiadomości, jacy piloci odpowiedzialni są za „sprośny żart”. Najprawdopodobniej są to członkowie dwuosobowej załogi samolotu F/A-18 Growler.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Konter 19.11.2017 13:29

  Dorosłe chłopy a takie dziecinne, hehe.

 2. realista 19.11.2017 14:11

  “badaczy smug” :DDD… .. .

 3. janpol 19.11.2017 17:21

  Muszę się nie zgodzić z Adminem, bowiem wyraźnie widać, że samolot przed rysowaniem “ósemki” ostro leciał w górę (powstająca i grubiejąca smuga przy prawym “jądrze”), wykonał ósemkę, powtórzył lot w okolicach środka ósemki i skręcił aby wykonać “penisa” po czy szybko pikował w dół (zanikająca smuga zaczynająca się na granicy “penisa i prawego “jądra” – przy locie w dół pilot mógł zredukować, być może, obroty aby zmniejszyć “produkcję” jąder kondensacji – stąd prawdopodobnie ta smuga jest słabiej widoczna). Lot “rysunkowy” został oczywiście wykonany w poziomie na odpowiednim pułapie, gdzie były tego dnia warunki do powstania NATURALNYCH SMUG KONDENSACYJNYCH.

 4. skyhigh 20.11.2017 10:15

  każą im zabijać ludzi a nie pozwalają im narysować penisa na niebie…

 5. rumcajs 20.11.2017 10:54

  Jako amator-badacz od dzis “smug” zauważam na tym zdjeciu, że nie ma sugi “dolotowej” ani “odlotowej” samolotu który ja wykonał. Sugeruje to, że nie jest to naturalna smuga kondensacyjna, w wykonana z czegos innego, dokładnie w “miejscu” rozpoczecia i zakonczenia tego “dzieła”…

 6. gajowy 20.11.2017 13:06

  @rumcajs
  Brak smugi “dolotowej” i “odlotowej” może wynikać ze słabszej pracy silnika w tym momencie. To były samoloty bojowe zdolne do dużej dynamiki lotu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.