Pełny obraz

Opublikowano: 08.03.2014 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Pełny obraz

Liczba wyświetleń: 1287

Pełny obraz naszego życia oraz kto i jak nim manipuluje.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. piesek 01.03.2009 12:36

  Polecam wszystkich ten film, jedna z najmocniejszych pozycji traktująca o tym co się teraz na świcie dzieje jaka powstała!
  Film powinien obejrzeć każdy niezależenie od światopoglądu, przesłanie filmu jest niezwykle istotne dla ludzkości, a wiedzieć o tym powinien każdy!!!!!!
  Dodam, że film można pobrać bezpośrednio z tego liku:
  http://c.laczpol.net.pl/tmp/mat/The_Big_Picture_PL-SUB_DivX_sq3.avi
  i można go rozpowszechniać bez ograniczeń

 2. ru 01.03.2009 12:37

  Dzięki, piesek. Ściągam. Wygodniej jest oglądowywać coś w wyższej rozdziałce. 🙂

 3. buli 01.03.2009 12:39

  hmm.. ru jak nie widziałeś innych tego typu pozycji to możesz nie zrozumieć tego filmu, bo jeżeli chodzi o poziom to jest on kierowany głównie do osób zaznajomionych z tematyką.
  Poszukaj i zobacz sobie w steamie jak:
  world according to monsanto
  terrorstorm
  endgame
  orwell rolls in his grave
  money as debt
  wake up call
  america freedom to fascism
  i inne.. bo naprawdę warto to wiedzieć.

  co tam jeszcze było ciekawszego?

 4. piesek 13.03.2009 22:05

  Zietgeist, Zeitgeist2, Zycie wymyka sie spod kontroli., The Illuminati, Patent For a Pig no na razie jest to filmowa końska dawka i syka.

 5. filopolityk 27.05.2009 17:10

  I co z tego ,że film powinien zobaczyć każdy…wasze umysły są tak zaprogramowane aby traktować to jako ciekawostkę a z każdym kto wam to powie dyskutować wywołując konflikt…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.