Pedofile na praskiej Paradzie Równości

Opublikowano: 18.08.2019 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 592

Już po raz szósty przedstawiciele stowarzyszenia czechosłowackiej pedofilów uczestniczyli w praskiej „Paradzie Równości”, podczas której rozdawali oni ulotki informujące o swojej społeczności oraz jej postulatach na temat uznania ich tożsamości płciowej. Krytycy działalności ruchów LGBT zwracają uwagę na fakt, iż działacze kontrowersyjnej organizacji po raz kolejny pojawiają się na tym wydarzeniu, które wspierane jest oficjalnie przez miejskie władze.

Czechosłowacka Wspólnota Pedofilska (Čepek) na swoich stronach internetowych pochwaliła się, że już po raz szósty wzięła udział w praskiej Paradzie Równości. Jej przedstawiciele według swojej własnej relacji mieli być przyjmowani ze zrozumieniem przez innych uczestników demonstracji, stąd rozdawali oni ulotki informujące o ich działalności oraz postulatach. Przedstawiciele ruchu Čepek dodali, że wpierw poprosili policję o ochronę, lecz ostatecznie spotkali się tylko z jednym przejawem agresji ze strony zwolenników ruchów LGBT.

Wspólnota dodaje zresztą, że jeszcze w 2014 r.. jej działacze byli zatrzymywani przez czeską policję w celu złożenia wyjaśnień na temat swojej aktywności na „Paradzie Równości”, lecz obecnie funkcjonariusze mają mieć „świadomość, co to jest pedofilia”. Organizacja stara się także informować ludzi o problemach z jakimi muszą borykać się czescy pedofile, a mają one być tożsame z rzekomymi barierami na jakie natrafiają homoseksualiści.

Do zbadania tego wydarzenia wezwała czeską policję eurosceptyczna partia Wolność i Demokracja Bezpośrednia (SPD), która jest dalece zaniepokojona przypadkami promowania pedofilii podczas marszu homoseksualistów. Ugrupowanie zauważa, że „Parada Równości” w Pradze cieszy się poparciem, a także finansowym wsparciem ze strony obecnych władz miasta, wywodzących się z Partii Piratów.

Na podstawie: Lidovky.cz
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Wytagen 19.08.2019 00:54

  Szkoda ze w Polsce nie biorą udziału w paradach lgbt. Co może być lepszego – ujawnieni i wielu w jednym miejscu. Nie trzeba szukać. Tylko działać.

 2. kuralol 19.08.2019 08:02

  Skoro rodzina LBGT+ się powiększa to złodzieje też powinni manifestować razem z nimi. Doktory wypiszą im kwity że są kleptomanami i już na paradę powinni iść w pierwszym szeregu recydywiści czyli represjonowani w więzieniach za niewinność chorzy kleptomaniacy. A skazani na dożywocie? To dopiero świetny materiał na protesty. Mogli by dołączyć zoofile i nekrofile też z kwitami od doktora, że muszą się ukrywać i od tego ciągłego ukrywania mają zatwardzenie stres i depresje!

 3. Radek 19.08.2019 10:37

  Wytagen – dużo z nich musiało by zdjąć sutanny. A nuż by ktoś z parafii rozpoznał?

  Niedługo w naszym zachodnim świecie dojdziemy do zaawansowania kultury zgodnej z nauką i małżeństwa “tradycyjne” będą uważane za przejaw zacofania a nawet patologii, a wszelkie inne nienormalne związki będą modne i pochwalane. W pierwszej normalnej grupie ludzi zaniknie przyjaźń pomiędzy ludźmi tej samej płci żeby nie być przypadkiem pomylonym z “nowoczesnymi”, co powoli ma już miejsce. W drugiej “nowoczesnej” grupie nasilą się kolejne nowoczesne trendy, jak wytaczanie procesu opiekunom, że nas wychowują tak jak wychowują, wytaczanie procesów o wszystko, eutanazję opiekunów za zgodą sądów itd. Tak więc świat będzie ciekawy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.