Paszporty szczepień już od czerwca

Opublikowano: 25.04.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 9020

W ciągu ostatniego roku niemal wszystkie teorie spiskowe dotyczące koronawirusa, ziszczają się jedna za drugą. Jeszcze na początku tego cyrku w 2020 roku, gdy ktoś mówił, że idziemy w kierunku sanitarnej dyktatury i dyskryminacji, wydawało się to przesadą i każdy liczył na to, że wariactwo z wirusem grypopodobnym szybko się zakończy. Teraz jasne już jest, że rządy państw nie odpuszczą i wtrącą nas w niewolę nieznaną w historii świata. Jej synonimem ma być tak zwany paszport szczepień, którego ustanowienie już oficjalnie nie jest przepowiadane tylko przez płaskoziemców i foliarzy, bo zaczęły o tym mówić kolejne kraje i Unia Europejska.

Wszystko wskazuje na to, że paszporty szczepień zwane też zielonymi certyfikatami, zostaną wprowadzone już za dwa miesiące. Obecnie trwają przygotowania infrastruktury, która pozwoli na stworzenie takiej segregacji sanitarnej ludzi – na lepszych, czyli zaszczepionych – i gorszych, czyli pozostałych. Tyle było z tego wzniosłego gadania o równości i konieczności walki z dyskryminowaniem kogokolwiek za cokolwiek. Okazuje się, że wystarczył rok i dyskryminacja jest jak najbardziej pożądana i każdy sobie ja racjonalizuje na swój sposób.

Dyskryminację sanitarną wprowadzono już w Izraelu i w niektórych landach Niemiec. Paszporty covidowe są też wdrażane w niektórych stanach w USA, na przykład w Kalifornii. Komisja Europejska poinformowała, że paszporty szczepień zostaną wprowadzone na terytorium Unii Europejskiej od 26 czerwca 2021 roku. Oficjalnie nazywa się ten sanitarny dokument “zielonym certyfikatem”, a marchewką ma być łaskawa zgoda rządzących na normalne życie grzecznego niewolnika. Potem będzie trzeba tylko wstrzykiwać sobie te substancje co kilka miesięcy, żeby podtrzymać możliwość podróżowania i korzystania z restauracji i sklepów.

Idea zielonego certyfikatu vel paszportu covidowego, jest tym bardziej irracjonalna, że według obecnego poziomu wiedzy naukowej, osoby zaszczepione i tak nadal mogą zarażać innych koronawirusem. Co więcej, mogą zarażać również tzw. ozdrowieńcy, czyli osoby, które przechorowały zakażenie i zyskały odporność. Nie trzeba chyba dodawać, że zarażać mogą też osoby przetestowane z wynikiem negatywnym, bo testy RT PCR mogą dawać zarówno fałszywie dodatnie jak i fałszywie ujemne wyniki i wykonanie pojedynczego testu o niczym nie rozstrzyga w kontekście zarażenia SARS-CoV-2.

A skoro już ustaliliśmy, że zaszczepieni, ozdrowieńcy i przetestowani negatywnie, mogą zarażać to przed czym właściwie będą chronić paszporty covidowe? Bo na pewno nie przed Covidem. Poza tym paszport covidowy, jeżeli będzie ograniczał swobody ludzi niezaszczepionych, nawet przy dostępności szczepionki również wtedy będzie wykluczeniem i żartem z dobrowolności procedury medycznej zwanej szczepieniem.

Bez cienia przesady można stwierdzić, że wprowadzenie “zielonego certyfikatu” to posunięcie w stylu segregacji w polskich miastach pod niemiecką okupacją gdy pojawiły się lokale i środki komunikacji miejskiej tylko dla Niemców, czyli „Nur für Deutsche”. Przypomnijmy, że ta dyskryminacja obowiązywała w transporcie publicznym, parkach, kawiarniach, kinach, teatrach, itp. Brzmi znajomo? Czy zatem jest wybór zaszczepienia, czy też aby nie żyć w swoistym „getcie” będzie ono koniecznością?

Paszport covidowy to segregacja ludzi że względu na stan zdrowia. Poza tym będzie pozwalał na dokładne śledzenie aktywności obywateli. Jest to możliwe już teraz poprzez upowszechnienie się płatności kartami zbliżeniowymi, ale dzięki paszportom szczepień rządzący dowiedzą się gdzie chodzimy nawet gdy nic tam nie kupimy.

Tych, którzy przestrzegali przed tym rozwojem wypadków – i to jeszcze na początku pandemii w zeszłym roku – nazywano oszołomami, foliarzami. Teraz nagle okazuje się, że to wszystko, ten cały totalitaryzm sanitarny, którego tak się obawialiśmy i przed którym – jako foliarze -p rzestrzegaliśmy zjadaczy telewizyjnej covidowej propagandy, ziszcza się na naszych oczach, a my po prostu na to patrzymy narzekając, a i to nie wszyscy.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 25.04.2021 19:20
  2. Murphy 26.04.2021 07:34

    @beth: Naukowych podstaw nie ma, a rządy i tak robią co mają przykazane/obiecane, nawet jak to co robią może być bardzo krótkowzroczne i obrócić się przeciwko nim.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.