Paszport szczepień w Polsce

Opublikowano: 17.03.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2568

Informacja otrzymana z Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wąbrzeźnie.

„Po przyjęciu drugiej dawki szczepionki wystawiane są kody QR, które można pobrać z Internetowego Konta Pacjenta oraz w aplikacji mObywatel. Kod będzie miał datę ważności. Jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, wówczas może wziąć z punktu szczepień wydruk potwierdzający, tzw. paszport osoby zaszczepionej. Dokument potwierdza, że osoba jest zaszczepiona i może korzystać z uprawnień, które przysługują osobom zaszczepionym. Dostępna jest aplikacja „Zaszczepieni”, która umożliwia potwierdzenie, że ktoś, kto pokazuje nam kod QR, jest rzeczywiście zaszczepiony. Aplikacja sprawdza ważność i poprawność kodu QR osoby zaszczepionej. Pokazuje też podstawowe dane o jego właścicielu, w tym imiona, pierwszą literę nazwiska oraz dzień i miesiąc urodzin. Dzięki temu można sprawdzić, że jest to kod osoby, która go okazuje. Osoba, która pokazuje do skanowania kod QR, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w kodzie. Obecnie kod QR może być przydatny przy wjeździe do Polski – od 28 grudnia 2020 r. osoby, które zostały zaszczepione przeciw COVID-19, nie są kierowane na kwarantannę. Aplikacja działa offline, a połączenia z Internetem potrzebuje jedynie w przypadku aktualizacji programu. Aplikacja „Zaszczepieni” jest do pobrania w Google Play i App Store. Dodatkowe informacje można uzyskać na dedykowanej szczepieniom przeciwko COVID-19 stronie internetowej https://www.gov.pl/web/szczepimysie”.

Źródło: StopNOP.com.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Wolfman 17.03.2021 10:31

  W ilu krajach będzie szpryca i big farma będzie tuczyć, a ilu nie ma tego g….a wcale. Można jakąś listę?

 2. Cosmo 17.03.2021 10:48

  Wejdź na stronę WHO. Tam masz podane info gdzie i ile przypadków COVID. Są tam kraje bez żadnego przypadku. Dla czego ich tam nie wykazano, tego nie wiem. Może w ogóle nie testują.

 3. Szwęda 17.03.2021 11:39

  Przestępcy stopniowo, na miękko wprowadzają przymusowy udział w pseudomedycznym, ludobójczym eksperymencie. Na razie “dobrowolność”, potem stopniowo będą obcinane prawa osobom niechętnym, opornym itd, aż do wykluczenia społecznego lub/i użycia przymusu fizycznego.

 4. Wolfman 17.03.2021 14:12

  Jak to powiedział pewien kanibal w milczeniu owiec do pewnej policjantki w więzieniu? Żyjemy w głupich czasach, nie jesteśmy ani prymitywni , ani rozwinięci. Co mądre społeczeństwo zrobiłoby z takimi , gdybyśmy takowe mieli to on to tam fajnie tłumaczy

 5. Cami 17.03.2021 22:03

  @Wolfman, Podejrzewam ze na Bialorusi nie ma 🙂 wkoncu to ze sie tym smieciom postawil to byl prawdziwy powod proby przewrotu tam, wiem wiem on jest be – hahah, mam nieodparte wrazenie ze jak sa jakies normy, ktore daja pozadek i ład to jest be bo nie mozna przeciez byle g… oprotestowac, opluc pod przywodstwem indywiduuw typu Mati z KOD czy Marti z BAB, to co lepsze niby te protesty o byle g…, ktore tak naprawde nie wiele wnosza poza uprzykrzaniem nimi innym zycia i te normy kapitalistyczne, czyli rozpasanie, normy ktore za pieniadze kazdy moze sobie zlamac ominac oszukac drugiego 🙁 a co spoleczenstwa, no coz powtorze jak mantre ludzi honoru i inteligencji w tym kraju wycieto w Katyniu itp., wiec Ci/my teraz to nie ich przodkowie wiec czego wymagac od takiego spoleczentstwa? jakich wartosci? kto ma je przekazac czy to w genach czy w zyciu?

 6. beth 18.03.2021 00:27
 7. JP 18.03.2021 08:48

  [Benjamin Fulford] Atak na przywództwo mafii chazarskiej nasila się

  https://meditation539.com/2021/03/18/benjamin-fulford-atak-na-przywodztwo-mafii-chazarskiej-nasila-sie/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.