Pary homoseksualne adoptują coraz więcej dzieci w Wielkiej Brytanii

Opublikowano: 25.11.2017 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 444

Najnowsze dane pokazują, że z roku na rok rośnie w Wielkiej Brytanii liczba adopcji dzieci przez pary homoseksualne. Jednocześnie adopcją coraz rzadziej są zainteresowane pary heteroseksualne.

Dane dotyczące adopcji dzieci przez pary homoseksualne i pary heteroseksualne zebrała kancelaria prawnicza Wilsons. Okazuje się, że w zeszłym roku liczba adopcji dzieci przez pary homoseksualne wzrosła do 586, podczas gdy liczba takich adopcji 2013-2014 wyniosła 510.

“Drzwi się teraz otwarły dla różnych jednostek, które chcą założyć własną rodzinę. Adopcje przez pary homoseksualne są rekordowo wysokie, a katalizatorem takich zmian może być zalegalizowanie w 2013 r. małżeństw homoseksualnych” – powiedziała Sarah Wood-Heath, prawniczka Wilsons.

Jednocześnie w ostatnim czasie spadła liczba adopcji dokonywanych przez pary heteroseksualne – z 4914 do 3561. Zmianę tę Sarah Wood-Heath tłumaczy postępami dokonywanymi w medycynie i coraz większą dostępnością alternatywnych metod zapłodnienia, takich jak choćby inseminacja czy in-vitro.

W Wielkiej Brytanii homoseksualiści mogą adoptować dzieci od 2002 r. Statystyki pokazują, że pary homoseksualne częściej niż pary heteroseksualne adoptują dzieci starsze i dzieci z problemami.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
emigrant001
Użytkownik
emigrant001

oby ten świat skończył się jak najszybciej. Może być nuke.

Cosmo
Użytkownik

Kolejny akt upadku kultury europejskiej, moralna zgnilizna osiągnęła kolejny poziom.