Partia Psa o Dwóch Ogonach może przekroczyć próg wyborczy

Opublikowano: 30.05.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2178

Wg badania przeprowadzonego przez Instytut Republikon, węgierska Partia Psa o Dwóch Ogonach osiągnęła w sondażach 5% wśród aktywnych wyborców i może przekroczyć próg wyborczy.

https://www.youtube.com/watch?v=9feJaKN7Xm4

Partia wprawdzie osiąga gorsze wyniki w czasie wyborów, ale od roku poparcie dla niej systematycznie rośnie i może po raz pierwszy wejść do parlamentu.

Partia Psa o Dwóch Ogonach powstała w 2014 roku, wcześniej działając jako stowarzyszenie.

W wyborach 2022 roku uzyskała 3,3% poparcia, co uprawniło ją – w przeszłości obiecywała wyborcom życie wieczne oraz dwa zachody słońca i promowała ideę mniejszych Węgier.

Proponowała też ograniczenie emigracji lekarzy przez wprowadzenie obowiązku zabierania przez nich za granicę swoich chorych.

Źródło: NCzas.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Admin WM 30.05.2023 10:33

    Szkoda, że nie startują w Polsce.

  2. replikant3d 30.05.2023 16:33

    Admin WM, wiesz ilu ,,pasożytów,, politycznych pod nich by się podpięło?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.