Politycy przeciw ukrainizacji Polski

Opublikowano: 15.07.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 660

14 lipca 2022 roku poseł Grzegorz Braun powołał parlamentarny zespół do powstrzymania ukrainizacji Polski. „Mija blisko pół roku od chwili kiedy rozpętanie wojny Moskali z Ukraińcami uruchomiło bezprecedensową falą migracji i nie trwało to długo, kiedy przestano już rzecz owijać w bawełnę i okazało się, że z tych milionów Ukraińców, którzy przybyli do Polski jako uchodźcy wojenni, z których część, a może nawet większość, jest zaproszona do tego, aby osiedlić się w naszym kraju na stałe. Uruchomione zostały programy, które starałem się oprotestować i wraz z moimi kolegami z koła poselskiego krytykować konstruktywnie, chwilami nawet wyszydzać te ustawy z cyklu „Ukrainiec plus”, które właściwie na każdym posiedzeniu Sejmu od marca przechodzą przez Wysoką Izbę. To system rozmaitych preferencji, zachęt i udogodnień, które przechodzą nie tylko w Sejmie, ale i na poziomie samorządowym” – mówi poseł Grzegorz Braun. Na pytanie, czy rzeczywiście są obszary, gdzie Ukraińcy są w Polsce bardziej uprzywilejowani od obywateli naszego kraju, lider Konfederacji Korony Polskiej mówi: „Nie ma co do tego wątpliwości”. Stąd też pomysł utworzenia parlamentarnego zespołu, który wypunktuje wszystkie obszary tej niesprawiedliwości, przyjrzy się kosztom, jakie przy tej okazji ponosi polski podatnik i podejmie próbę naświetlenia sytuacji w taki sposób, by powstrzymać pogłębianie procesu ukrainizacji naszego kraju.

7

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.