Parę homoseksualnych pingwinów wyrzucono z ZOO

Opublikowano: 17.04.2016 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 742

Dwa pingwiny królewskie zostały wywiezione z Berlińskiego Ogrodu Zoologicznego w Niemczech za to, że nie wykazywały zainteresowania samicami. Ptaki zostały wysłane do Hamburskiego Ogrodu Zoologicznego, gdzie umieszczono ich razem z taką samą homoseksualną parą i innymi samcami, pisze „The Local”.

„Uświadomiliśmy sobie, że to homoseksualne osobniki i nie będą się rozmnażać, dlatego, że zamiast zwracać na siebie uwagę samic zajmowali się sobą” – powiedziała rzeczniczka Berlińskiego Ogrodu Zoologicznego Christiane Reiss.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 17.04.2016 19:19

    Hahahahhahahaa, wczoraj było o papieżu zbierającym wojska na krucjatę?, statku-drabinie obcych obok stacji kosmicznej, dziś o pingwinach gejach. Następne info będzie o paradzie równości w Hamburskim zoo (musiałem odreagować dzień).

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.