Paranoiczka wymyśliła kabinę chroniącą przed COVID-19

Opublikowano: 07.06.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2479

Ta kobieta zrobiła wszystko, by nie złapać koronawirusa w trakcie zakupów. Teraz wideo z jej sposobem ochrony przed Sars-Cov-2 podbija internet.

Klienci tego supermarketu osłupieli, gdy zobaczyli klientkę krążącą między półkami i otoczoną plastikową obudową. Kobieta nie pozostawiła niczego losowi i nie tylko weszła do plastikowej kabiny, ale też założyła rękawiczki i zakryła usta oraz nos maseczką. Teraz wideo z tego zdarzenia, które po raz pierwszy pojawiło się na Tik Toku, podbija sieć. „To tylko kolejny dzień w twoim lokalnym sklepie spożywczym w 2021 r.” – takim oto zabawnym komentarzem nagranie opatrzył jego autor.

Plastikowa kabina do ochrony przed COVID-19 miała z tyłu kod QR (kody te będą pełnić rolę paszportów covidowych – przypis WM) i szybko okazało się, że jest ona też dostępna w sprzedaży. Kobieta, która robiła zakupy w supermarkecie wewnątrz plastikowej kabiny na kółkach, okazała się też jej wynalazcą.

Autorstwo: Marek Piotrowski
Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Murphy 07.06.2021 12:30

    No tak, dyfuzja w ogóle nie działa i wirusy nie wejdą przez dziury na nogi i ręce. Ręce opadają na ludzką głupotę.
    Jak pani taka paranoiczka to czemu od razu nie kupi sobie żółtego kombinezonu ciśnieniowego przeciw zagrożeniom chemicznym?
    https://szip-zipper.com/what-is-the-highest-hazmat-suit-levels-a-level-hamat-suits.html

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.