Paramilitarne bojówki BLM w Wielkiej Brytanii

Opublikowano: 03.08.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1010

W sobotę 1 sierpnia na ulicach Londynu pojawiły się paramilitarne jednostki Black Lives Matter (BLM), które od ponad miesiąca działają już na terenie USA. W USA oddziały te organizowane są przez organizację Not Fucking Around Coalition (NFAC), która wysuwa nie tylko roszczenia do usunięcia wielu odwołujących się do rasizmu i niewolnictwa pomników w kraju, ale nawet mają charakter separatystyczny. Tym samym grupa BLM, która do tej pory obaliła wiele pomników, spaliła miasta i doprowadziła do śmierci wielu osób w całych Stanach Zjednoczonych współdziałając z Antifą, coraz mniej kryje się ze swoimi rewolucyjnymi celami.

https://www.youtube.com/watch?v=5VYadvBuSxs

Teraz jak podaje „Daily Mail” – „setki demonstrantów zatrzymały Brixton, gdy maszerowali przez Londyn z okazji Dnia Wyzwolenia Afrykanów. Koalicja grup – pod przewodnictwem Stop The Maangamizi: We Charge Genocide/Ecocide (Stop Zniszczeniu: oskarżamy o genocyd/ekocyd) oraz komitet reparacji z okazji Dnia Emancypacji Afrykańskiej – podjęły drastyczne działania, aby „zwrócić na siebie uwagę”, starając się o reparacje od rządu Wielkiej Brytanii. Wśród maszerujących grup była jedna grupa ubrana na czarno i wyposażona w coś, co wyglądało na kamizelki kuloodporne. Jeden z protestujących miał na sobie kominiarkę, podczas gdy inny, wściekły na widok policjantów, kazał im się odpieprzyć”.

Ta paramilitarna grupa nazywa siebie Forever Family Force (FFF) i wydaje się, że wspiera polityczno-rewolucyjne działania BLM w Wielkiej Brytanii. Wszystkie te grupy wspierane są przez tzw. partie demokratyczne, czyli socjalistów i ich głównego w tym momencie sponsora – Georgea Sorosa, który ostatnio podwoił wysiłki, by napędzać rewolucje w krajach Zachodu. Widać, iż z początku polityczno-prospołeczny ruch pomału przekształca się w zmilitaryzowane jednostki rewolucyjne, które już dziś starają się okupować obszary miast w USA realizując model Rewolucji Komunistycznej w Rosji z 1917 roku.

Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 4,50 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

i jak? świadczy do jakoś o zaprzedaniu się szmat z rządów?