Para nastolatków wychłostana w Indonezji za przytulanie się

Opublikowano: 01.02.2019 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2312

Para 18-latków została wychłostana w prowincji Aceh w Indonezji za przytulanie się na kampusie, na którym są studentami.

Aceh jest autonomiczną prowincją, w której obowiązuje szariat i zabronione są akty uznawane za „nieprzyzwoite”. Przed chłostą – 17 uderzeń bambusowym kijem – winowajcy spędzili kilka miesięcy w więzieniu.

Wiceburmistrz stolicy Aceh, Zainal Arifin powiedział po egzekucji: „Ludzie spoza Aceh, którzy myślą, że szariat jest okrutny teraz widzą, że w rzeczywistości jest bardzo ludzki i tolerancyjny”. Chodziło mu przypuszczalnie o to, że młodzi nie zostali ukamieniowani.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Radek 01.02.2019 12:47

    Co kraj to obyczaj. Niepotrzebnie tylko trzymali ich w więzieniu. W Europie za to za “mowę nienawiści” i udowodnioną myślozbrodnię można siedzieć parę lat w więzieniu. Tylko inaczej się to nazywa. Zapewne w Indonezji też to się nie nazywało przytulanie, tylko “czyny lubieżne” czy jakoś tak.

  2. MakSym 01.02.2019 13:44

    A mogli ich kochani wyznawcy mahometa zabić…. Ludzkie paniska to jednak są!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.