Para amiszy podarowała córkę za pomoc finansową

Opublikowano: 20.06.2016 | Kategorie: Prawo, Seks, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 237

Władze amerykańskiego stanu Pensylwania przedłożyły oskarżenia trojgu obywatelom – parze amiszy i ich przyjacielowi, któremu podarowali oni swoją córkę w ramach podziękowania za okazaną im pomoc materialną.

Amisze to wyznawcy jednego z odgałęzień anabaptyzmu, żyjący w skrajnie odizolowanych społecznościach w kilku stanach Stanów Zjednoczonych. Żyją wyłącznie na wsi, zajmują się rolnictwem, ogrodnictwem i pszczelarstwem.

Według danych policji, para Daniel i Sewilla Stoltzfus chciała wyrazić swoja wdzięczność Lee Kaplanowi za uratowanie ich farmy. Zgodzili się oddać mu swoją 14-letnią córkę po tym, jak przeczytali w internecie, że to jest legalne. W tej chwili córka Stoltzfusów ma już 18 lat i zdążyła urodzić Kaplanowi dwójkę dzieci.

Pracownicy socjalni w miniony czwartek odkryli w domu u 51-letniego Lee Kaplana 11 dziewcząt w wieku od 6 miesięcy do 18 lat. Zakłada się, że wszystkie one są amiszami.

Jak precyzuje agencja Reutera, Kaplan jest oskarżony o dziesięć przestępstw seksualnych. Ojciec dziewczyny został oskarżony o zmowę w celu dokonania przymuszonych działań o charakterze seksualnym. Jemu i jego żonie Sewilli przedstawiono także oskarżenia o zaniedbanie dobrobytu dzieci.

Sądowe przesłuchania w tej sprawie rozpoczną się 2 sierpnia.

Źródło: pl.SputnikNews.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Zobacz również

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Fenix
Użytkownik
Fenix

Każda z religii prowadzi na manowce , grozi uprzedmiotowieniem człowieka .